Son Dakika
28 Şubat 2017 Salı

İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba Tatil mi ? İşte Açıklama

İstanbul’da 11 Ocak Çarşamba okullar tatil mi? Kamu kurum ve kuruluşları tatil mi? İşte İstanbul Valiliğinin o açıklaması

10 Ocak 2017 Salı, 15:28

İstanbul Valiliği, 11 Ocak Pazartesi günü tatil olup, olmadığı ile alakalı açıklama yaptı. İstanbul Valiliği yaptığı resmi açıklamada 11 Ocak 2017 Pazartesi günü kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personellere tatil verdi, idari izinli sayılacaklarını bildirdi.

İSTANBUL’DA OKULLAR TATİL Mİ ?

İstanbul Valiliği , okullar ile ilgili de bir açıklamada bulundu. İşte İstanbul Valiliğinin o açıklaması “Yoğunluğu tahminlerin üzerinde seyreden kar yağışının bugün de etkisini sürdüreceği beklenmektedir. Bu nedenle, meydana gelen kar birikintileri, don ve buzlanmanın özellikle ara cadde ve sokaklarda araç trafiği ve yaya ulaşımında yol açtığı olumsuz etkiler göz önüne alınarak, herhangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için tedbir amacıyla tüm resmî ve özel kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde; gündüz bakımevleri, çocuk kulüpleri, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Rehberlik Araştırma Merkezleri ile Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim ve öğretim faaliyetlerine yarın (11 Ocak 2017 Çarşamba) ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaktır” denildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir