Ana Sayfa / EKONOMİ / 1 Liraya Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme

1 Liraya Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme

Findeks kredi notu, finansal geçmişten oluşan kredi notu değerlendirmesi sistemidir. Bu süreçte vatandaşlarımız sadece 1 Türk Lirası’na hem risk raporunu hem de findeks kredi notunu öğrenebilme imkanına sahip.

Vatandaşlarımız bu zamana kadar bankalardan yüksek fiyatlarla kredi notlarını öğrenebilmek için çabalamaktalardı. Bankalarda saatlerce sıra bekleyerek not geçmişini öğrenebilme çabası gütmektelerdi. Ancak geliştirilen bir uygulama ile artık bu devir tarihe karışıyor.

Uygulama sayesinde çok kolay bir şekilde hem de sadece KDV dahil 1,18 lira gibi bir tutar ödeyerek merak edilen bilgilere erişebilirsiniz.

Nasıl yapabilirim?

Google Playstore üzerinden BKM Express uygulamasını indirerek üye olmanız gerekmekte. Daha sonra adınıza kayıtlı olan kredi kartını buraya kaydedin. Daha sonra ise BKM Express ile ödeme seçeneğini tıklamanız gerekmekte.

Gerekli adımlar tamamlandıktan sonra mail adresinizi ve şifrenizi girmek durumundasınız. Bu adımdan sonra da SMS onayı yapıldıktan sonra 1 liraya risk raporunuzu öğrenebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir