10 Mayıs 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova Rezzan Kiraz Yıldız Falı

Mayıs 22, 2017, 14:28

Usta burç yorumcuları yıldızları sizler için okuyor. 10 Mayıs Çarşamba günü burç yorumunuz sizlere aşk, para, aile ve iş hayatınızdan gelişmeleri aktarıyor.

Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Oldukça hırslı ve gergin bir başlangıç yaptığınız bugünün sonunda kendinizi bir hayli yorgun hissedeceksiniz. Günün belirli saat aralıklarında kendinize vakit ayırıp rahatlamaya çalışın. Ani bir buluşma teklifine gergin gitmek istemeyiz, öyle değil mi?

BOĞA BURCU: Parasal anlamda artık yükselişe geçmek için hazırsınız. İş ortamınızda önünüze sunulacak olan bir basamak ile yükselme kaydedebilirsiniz. Aileniz sizi bu anlamda destekleyecek ve önünüzdeki kariyer basamakları için kesin kararı verdiğinizde hak ettiğinizin ne olduğunu daha iyi kavrayacaksınız.

İKİZLER BURCU: İnsanların hakkınızda söylediklerinden hiç etkilenmemekle beraber gizli olarak bir öfke besleyebiliyorsunuz. İlgi odağınızda olması gereken sevdiğiniz şeyleri karşınıza alın ve gerisini unutun. Önünüzde parlamanız gereken koca bir gösteri var ve sokaklar sizin sahneniz olacak.

YENGEÇ BURCU: Tatil yapmaktan keyif alıyorsunuz ve bu günlerinizi oldukça keyifli geçiriyorsunuz. Ancak iş ortamınıza adaptasyonunuzu fazla yitirmemeye özen gösterin, zira eş statünüzdeki bir kişi ile aniden gerginlik yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU: Çevrenizden övgü almak sizi mutlu ediyor. Bu sıralar attığınız adımlarla dikkat çekmekle beraber insanların övgülerine maruz kalıyorsunuz. Şimdi size gerçek bir aşk bir de güçlü aile ilişkileri lazım.

BAŞAK BURCU: Gizemli yönünüzü ortaya koyduğunuzda insanlar tarafından elle tutulamaz bir hale bürünüyorsunuz. Ancak bu durumun sizi yalnızlaştırdığını da bilmenizde fayda var. İlgi odağı olmak için çaba sarf etmesenizde kimi karşı cinsteki kişiler tarafından sık sık mercek altına alınıyorsunuz.

TERAZİ BURCU: İnsanları kontrol etmeyi değil doğal olarak gerçekleşen iletişimleri tercih ediyorsunuz. Bu özelliğiniz sizi sosyal anlamda bir basamak yukarıya taşıyor ancak çevrenizeki herkes sizinle aynı standartlara sahip değil, unutmamalısınız.

AKREP BURCU: Potansiyelinizden daha azını asla ortaya koymazsınız ancak bazen tembellik yapmak sizin de hakkınız. Bu sıralar küçük bir kaçamak yaparak kendinize gizli bir tatil hediye edebilirsiniz. Zira daha fazla kazanç için iyi dinlenmiş bir Akrep’ten iyisi yoktur.

YAY BURCU: Kafanızı karıştıran ilişkilere daha fazla tahammülünüz kalmadı. Özellikle bu anlamda akrabalarınızın hal ve tavırları gözünüze son dönemde çokça batabilir. Biraz daha umursamaz olup kendi sağlığınızı düşünmelisiniz.

OĞLAK BURCU: İnsanları eleştirirken dilinizin kemiği olmadığı gibi onları yüceltirken de çok iddialısınız. Arkadaş ortamınızda bu yönünüzle kıskanılıyor ve onlara övgü yağdırmanız bekleniyor. Ancak siz özellikle yaklaşan yaz dönemi ile tıpkı bir cıva gibi istediğiniz yöne evrileceksiniz.

KOVA BURCU: İhanetin bedelini göreceksiniz. Sizi inciten ve sizi olmadığınız kalıplara sokmaya çalışan bir kişinin bu yaptığı karşısında cezalandığına tanıklık edeceksiniz. Ancak sizin merhametiniz yine üstün gelecek ve o kişiyi affedeceksiniz.

BALIK BURCU: İş planlarınızın tıkırında gidiyor olması sizi rahatlatıyor. Derin bir nefes alıp önünüzde sizi bekleyen mutlu günlerin tadını çıkarın. Zira hem ilişki, hem aile diyaloglarınızda şu sıralar oldukça olumlu ilerleyecek.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.