Ana Sayfa / GÜNDEM / 15 Nisan 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova yıldız Falı

15 Nisan 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova yıldız Falı

Sevilen astrolog Hande Kazanova haftasonuna dair burç yorumu ile yine karşınızda. 15 Nisan 2017 cumartesi günü burç falınız ile ilgili ufak detaylar ve yorumlar sizlerle.

15 Nisan Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Arkanızdan iş çeviren hain insanlarla bir takım yüzleşmeleriniz olacak. İnsanlara karşı kendinizi ispatlamak zorunda olmadığınızı vurgulamayı ihmal etmeyin. Siz yapay değil, gerçek bir lidersiniz. Arzularınız yükseliyor, kontrollü olmalısınız.

BOĞA BURCU: Her zamanki gibi İç sesinizi dinleyerek aldığınız hiçbir karardan bugüne dek pişman olmadınız. Aynı kararlılıkla hayatınızı yönlendirmeye devam edin. Gücünüzü ailenizden alıyorsunuz. Parasal anlamda da sizi onlar destekleyecek. Tasarrufa yakın durun.

İKİZLER BURCU: Misilleme olarak karşınıza çıkan üzücü haberlerle sarsıldınız ancak bunların izleri geçecek. Sizi şekillendirebilecek hiçbir olumsuzluk yok. İnsanlardan telkin değil enerji istiyorsunuz. Negatifi, pozitife devirebilecek olan yine sizsiniz.

YENGEÇ BURCU: Eski sevgililerinize dair düşünmek canınızı sıkıyor. Belirsizlikle dolu bir süreçte daha uzaklara bakmak tabii ki size olumsuz hissettirir. Aşk hayatınızda yaşayacağınız bir takım güncel olaylarla bu olumsuzlukları bertaraf edeceksiniz. Geeleceğinizi şekillendirecek olan aşk yakında.

ASLAN BURCU: Tarzınızda büyük değişiklikler var. Biraz daha temkinli olmalı ve fırsatları anında değerlendirmelisiniz. Oldukça şanslı bir döneme girmiş olduğunuzu fark edebilirsiniz. İlişkinizdeki dalgalanmaları kontrol altına alıp, tatil planları yapmaya başlasanız iyi olur.

BAŞAK BURCU: Sizinle temas kuramayan insanlara karşı maskeler takınmayı seviyorsunuz. Tüm takıntılarınız ve saplantılarınızı kanalize ettiğiniz her alanda kaosa sebep olabilrsiniz. Gücünüzü kontrol altına alın ve parayı yönetin.

TERAZİ BURCU: Aklınızın bir köşesinde her zaman duygusal anlamda geride bıraktığınız insanlar var. Onlara dair tüm düşüncelerinizin tabanında ise sevgiden çok saygı var. Kendinize değer vermelisiniz.

AKREP BURCU: Tavırlarınızın arka planındaki gizemi çözmeye çalışan insanlar size bu mücadele esnasında bağlanıyor. Siz onları kontrole almaya çalışmasanızda onlar kendilerine bunu yapmayı başarıyorlar.

YAY BURCU: Agresif tavırlarınız yine ön planda. Maddi olarak yaşadığınız sarsıntılar sizi yıpratıyor. İç dünyanızdaki özgüvensizliği yenmiş bir Yay Burcu iseniz aşk ve evlilik gibi mefhumları düşünmeye başlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Nasılsa elinizde mikroskopla aranıyorsunuz ancak küçük sandığınız bazı şeyler sizin sandığınızdan çok daha büyük olabilir. Merakınızı gidermek için bir kere yaklaşmaya görün, sizi ham yapacağını göreceksiniz. Bu konu bir kenarda dursun karşınızdaki insana duyduğunuz duygusal yoğun bağlarla ani kararlar alıyorsunuz. Sizi en çok üzen de en çok sevindiren de onun davranışları oluyor. Ama sorsanız aşık mısınız? Tabii ki hayır.

KOVA BURCU: Parasal konularda yükselişe geçiyorsunuz. Bu yüksekliş ile arzuladığınız mesleki anlamdaki yükselişe de bir adım yaklşacaksınız. İşlerinizi zamanında yetiştirmek için mücadele etmeye devam edin.

BALIK BURCU: Korkularınızla yüzleşmekten keyif alıyorsunuz. Hayatta deneyim sayılabilecek her süreçten kendinize ders çıkarıyorsunuz. Anlamsız olan hiçbir şey ile ykaınlık kurmuyorsunuz. Bu gücünüz size başarıyı getirecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir