Ana Sayfa / GÜNDEM / 17 Nisan 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova Yıldız Falı Tahminleri

17 Nisan 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova Yıldız Falı Tahminleri

Burçlara bağımlı yaşıyorsanız ve burç yorumlarınızı okumadan güne başlamak gibi bir niyetiniz yoksa o zaman doğru yerdesiniz diyebiliriz. 17 Nisan Pazartesi günü burcunuz size neler söylüyor?

Tüm burçların yorumlaması yine Hande Kazanova’nın müthiş astrolog bilgisiyle hayat bulacak.  Burcunuz size bugün nler neler getirecek. Adımınızı atmadan aklınıza getireceğiniz burç yorumlarınız Hande Kazanova’nın eşsiz yorumunda gizlidir. Ünlü Astrolog Hande Kazanova hergün olduğu gibi yine bugün tüm burçları yorumlayarak, burç takipçilerin merakını gideriyor.

17 Nisan Pazartesi burç yorumları:

KOÇ BURCU

Bugün sizin gününüz olacak. Gezecek, değişik yerlere ve ortamlara gideceksiniz. Bugün hayata pembe gözlüklerle bakacaksınız. Bugün kendi fikrinizde olmayan insanlarla birlikte olmak sizi biraz sıkabilir.

BOĞA BURCU

Sebebini bilmediğiniz olayları kontrol edemeyeceğiniz için pek hoşlanmıyorsunuz. Bugün çözemediğiniz ve gizemli olaylara karşı aşırı ilgilisiniz. Para konusunda ortaklaşa alacağınız kararlarda desteğiniz biraz çok olacak.

İKİZLER BURCU

Bugün sevdiğiniz ve sevgilinizin gözüyle hayata bakmayı deniyorsunuz. Duygularınızı ve düşündükleriniz partnerinize açmaktan biraz endişe duyacaksınız. Ancak ona düşüncelerinizi aktarmayı çok istiyorsunuz. Bugün biraz karmaşık bir ruh haline sahipsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugün yarım bıraktığınız işlerde aklınız kalıyor. Yanlızsanız bu konuya biraz daha dikkat çekebilirsiniz. Eğer yanlız bir ortamda değilseniz gün içerisinde soosyal aktivitesi bol yerlerde bulunabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün aşk hayatınız hiç olmayacağı kadar canlı ve hareketli olacak. Düşündüklerinizi partnerinizden almak sizi çok mutlu ediyor. Sevgiliniz bugün sizin her isteğiniz yerine getirecek. Kısacası bugün mutlu olmamak için hiçbir nedeniniz olmayacak.

BAŞAK BURCU

Bugün aile hayatınız sizi çok önemsiyor.  Onlardan her türlü desteği ve ilgiyi göreceksiniz. Ayrıca düşünceleriniz oldukça karışık gününde, bu nedenle kendiniz bir türlü anlayamıyorsunuz.  Bugün kendinizi ön planda tutmak istiyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Bugün sizin gününüz olacak. Özgür ve meraklı ruh haliniz bugün sizi araştırmaya yöneltecek. Bu halinizden çok memnun olacaksınız.  Düşündüklerinizi ve planlarınızı karşı tarafa dürüstçe aktararak güven ortamı sağlayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Bugün uyguladığınız davranışlar size kendinizi çok iyi hissettirecek. Bugün geçmişe değil her zaman geleceğe bakarak yeni planlar yapacaksınız. Bugün alışveriş için doğru bir gün olmayabilir. Çünkü kendinizi tutamayabilirsiniz.

YAY BURCU

Bugün aşk hayatnız ve  kendiniz tamamen farklı kutuplarda. Karmaşık bir güne hazırlıklı olun. Bugüne aşk günü diye not edebilirsiniz. Etrafınızdaki kişiler size ne söylerlerse söylesinler bir kulağınızdan girip, diğerinden çıkacak.

OĞLAK BURCU

Bugün evinizde sevdikleinizle beraber olacak ve bu durmadan dolayı kendinizi güvende hissedeceksiniz.  Bugün biraz dış ortama açılma zamanın geldiğini düşünecek ve kendinizi dışarı atacaksınız. Farklı güzellikleri ve gizli kalmışlıkları keşfetme zamanı…

KOVA BURCU

Bugün arkadaşlarınız ve dışortamdaki hayatınızda iletişimleriniz zirvede olacak.  Yakın çevrenizle ilşkileriniz çok iyi olacak. Yıllardır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilir ve hoşça vakitler geçirebilirsiniz.  Bugün mutluluktan havalara uçabilirsiniz.

BALIK BURCU

Bugün evinizden çıkıyor ve gezilmedik yer bırakmıyorsunuz.  Bol bol eğlencek ve üzerinizde biriken negatif düşünceleri dışarıda bırakacaksınız.  Bugün enerji patlaması yaşayabilirsiniz.  Ailenizi ve arkadaşlarınızın gönlünü bugün almayı çok iyi becereceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir