MAGAZİN

Ünlü fenomenden affedilmeyen skandal! Türk lirasını klozete attı ve sifonu çekti

TikTok’ta paylaştığı videolarla kısa sürede fenomen olan ve cinsiyet değişikliğiyle bambaşka bir insan haline gelen Mika Can Raun, yeni bir skandala daha imza attı. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir videoda klozete bir Türk lirasını atan Raun, üzerine bir de sifon çekti.

TikTok fenomeni Mika Can Raun, estetik ameliyat olup cinsiyet değiştirdikten sonra verdiği cüretkar pozlarıyla sürekli adından söz ettiriyor. Her yaptığı olay olan ünlü fenomenin skandallarına her gün bir yenisi ekleniyor.

Mika Can Raun

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile bambaşka bir insan haline gelen Mika Kang Raun, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı video ile pes artık dedirtti..

100 TL’Yİ KLOZETE ATIP ÜZERİNE SİFON ÇEKTİ

Mika Can Raun

Instagram hesabından yayınladığı videosunda dans ettiği görülen Mika Can Raun, daha sonra elindeki 100 TL’yi klozetin içine attı. Daha sonra üzerine sifon çeken Raun, neden böyle birşey yaptığı soranlara da ilginç yanıtlar verdi.

Mika Can Raun

Herkesi Avrupa ülkelerinde derelere, çeşmelere paralar atığını söyleyen ünlü fenomen, “Biz güzel ülkemin kanalizasyonuna 100 TL kazandırdık diye suç mu?” diye konuştu. Mika Can Raun’un hem videosu hem de açıklamaları sosyal medya kullanıcılarının tepkisini aldı.

Başa dön tuşu