MAGAZİN

Mini eteği kalçasına kadar açılan Aleyna Tilki ne yapacağını bilemedi!

Etiler’de buluna bir mekandan çıkarken görüntülnen Aleyna Tilki, mini eteğinin gazabına uğradı. Çekiştirerek kapatmaya çalıştığı eteğini kontrol edemeyen güzel şarkıcı olduğu yerden hızla uzaklaştı.

Magazin dünyasının skandallar kraliçesi Aleyna Tilki, yeni bir olay daha yarattı. Mini eteğinin kısalığı güzel şarkıcının zor anlar yaşamasına neden oldu.

Aleyna Tilki

MİNİ ETEĞİ BAŞINA BELA OLDU

Önceki gece cesur kıyafetleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli gündemde olan Aleyna Tilki Etiler’de bulunan bir mekana gitti. Mekan çıkışı gazeteciler tarafından görüntülenen Tilki, yanındaki arkadaşının fotoğraflarını çekerken gazetecilerin sorularına yanıt falan vermedi.

Aleyna Tilki

Süper mini eteğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, eteğinin kısalığını bir türlü kontrol edemedi. Sürekli eteğini aşağı doğru çekse de güzel şarkıcı kalçalarının görünmesini kapatamadı.

Aleyna Tilki

Frikik vermek istemeyen şarkıcının tüm çabaları bir işe yaramazken eteği neredeyse beline kadar açılan Aleyna Tilki, bulunduğu yerdeen hızla ayrıldı ve Emirgan’daki başka bir mekana gitti.

Başa dön tuşu