YAŞAM

Güven olmayan burçlar belli oldu! Aman dikkat bu burçların sözlerine inanmayın! Söz verip icraat olmayan o burçlar

Her burca özel başlıca özellikler söz konusu iken bazıları ise bu özellikleri olumsuz olarak yaşıyor. Sadece lafta olup sözünü tutmayan insanlar arasında yapılan derlemeyle onların hangi burçlar oldukları belirlendi. Sözünü tutmayan ve güven vermeyen burçlar ise belli oldu. Lafa gelip konuşan fakat eyleme geçiremeyen o burçlar haberimizde

Astrolojide yer alan 12 burcun her birinin kendine ait özellikleri olurken bazı durumlar ise olumsuz yönde de yaşanabiliyor. Bazı burçlar her şeyi lafta yaparken hiçbir zamana icraata geçirmezler. Kolay söz veren ve sözünü asla tutmayan burçlar ise haberimizde yer almaktadır

KOVA BURCU

Kova erkekleri birçok olayda ilk sırada yer alırken bu durumlar genellikle olumsuzluklardır. Kova burcu erkekleri ucu bucağı olmayan tavırları ve konuşmalarıyla bilinirken aynı zamanda söz verip verip tutmamakla da tanınırlar. Her alan bilgi sahibi olmaya çalışan kovalar her şeyi bilmiş tavırları sosyal ortamlarda pek sevilmez. Güvenilmeyen burçlar arasında ilk sırada kova yer alıyor.

İkizler burcu

İKİZLER BURCU

Sosyal yaşantısı hızlı ve aktif olan ikizler birçok söz verip tutmayan burçlar arasındadır. Aynı zamanda verilen sözleri tutmadıkları gibi verdiklerini de asla hatırlamazlar. Arkadaş çevresinde oldukça hızlı karar değişikliği yapan ikizler planlarını asla uygulamaya dökemez.

ASLAN BURCU

Aslan burçlarının fazlasıyla egosu vardır. Bu durum aynı zamanda yükseleni aslan olanlar içinde geçerli. Dış görünüşü her şeyden önce tutan ve beğenilmek için yaşayan aslanlar sosyal ortamlarda dikkat çekmeyi severler. Özellikle bir grup içerisinde birçok söz verirler ama hiçbirini tutmazlar.

Başa dön tuşu