DÜNYA

Ronaldo ve Messi’nin tarihe geçen ikonik pozun maliyeti dudak uçuklattı! İki dev oyuncu servetlerine servet kattı..

Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun paylaştığı ve on milyonlarca beğeni toplayan ikonik pozun maliyeti ortaya çıktı.

Dünyanın en iyi futbolcuları listesinin en üst sıralaırnda yer alan Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, 2022 Dünya Kupası’nda henüz sahneye çıkmamış olsalar da lüks giyim markası Louis Vuitton’ın reklam çekimi için gündemde olan ikilinin poz verdiği bir fotoğraf kısa sürede viral oldu.

500 milyon takipçisi olan Ronaldo ve 375 milyon takipçisi olan Messi’nin Instagram’da paylaştığı bir fotoğraf, 30 dakikada 10 milyondan fazla beğeni aldı. Ünlü Amerikalı fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından fotoğraflanan satranç sahasının maliyeti yaklaşık 4 milyon dolara mal olduğu öğrenildi. Fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından çekilen Ronaldo ve Messi’nin satranç arenasını iki futbolcu aynı anda paylaştı. Dünyaca ünlü iki futbolcunun farklı zamanlarda çekilmiş ve birbirine montajlanmış olduğu ortaya çıktı.

Ronaldo ve Messi'nin tarihe geçen ikonik pozu

SERVETLERİNE SERVET KATTILAR!

Ronaldo’nun Instagram paylaşımı için 2.4 milyon dolar, Messi’nin ise 1.7 milyon dolar aldığı bildirildi.

2019 YILINDA MARADONA ZIDANE VE PELE İLE BİRLİKTE LANGIRT OYNAMIŞTI

Maradona, Zidane ve Pele 2019’da benzer bir reklam kampanyası için bir araya gelmişti. Üç futbol efsanesini bir araya getiren kampanyada yıldız isimler langırt oynamışlardı. 10 numaralı formayla futbol tarihine geçen Pelé, Maradona ve Zidane, 9 Mart’ta Madrid’in en seçkin barı Café Maravillas’ta kameraların karşısına geçmişlerdi.

Başa dön tuşu