MAGAZİN

Sadakatsizin’in Derin’i ve Asya’sı Volkan’ı şutlayıp Miami’ye gitti!

En son Sadakatsiz dizisinde Asya ve Derin’in canlandırdığı karakterlerle hayranlarının karşısına çıkan Cansu Dere ve Melis Sezen’in Instagram paylaşımı kısa sürede gündem oldu. Miami’de tatil yaptıkları sırada paylaştıkları bir fotoğrafla gündeme gelen ikili, deyim yerindeyse sosyal medyayı salladı.

BBC dizisi Doctor Foster’dan ülkemizde uyarlanan Sadakatsiz, yayınlandığı tarihte Kanal D’de reyting rekorları kırmıştı. Başrollerde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un oynadığı dizinin ‘Derin’ karakterini üstlenenen Melis Sezen ile, dizide Asya karakterini oynayan Cansu Dere birlikte tatile çıktı.

Cansu Dere ve Melis Sezen

 İki yakın arkadaş tatil için Miami’yi seçerken gündüzleri 28 derecelik sıcaka hava ve denizin tadını çıkaran ikili, geceleri de çılgın partilerde boy gösterdi.

Cansu Dere ve Melis Sezen

İKİ GÜZEL MİAMİ SAHİLLERİNDE

Cansu Dere ve Melis Sezen, plajda çekindikleri pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı unutmadı. İki güzel oyuncunun fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu.

Melis Sezen

Ünlü oyuncuların paylaşımlarının aldı sevgi sözcükleriyle dolarken gözlerin Volkan’ı aradığı da belirtildi. Bir yorumda ise “Volkan’ı şutlayıp tatile gitmişler” ifadeleri yer aldı.

Başa dön tuşu