GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! O karar Resmi Gazete’de yayımlandı! 15 Aralık 2022 Resmi Gazete kararları

Resmi Gazete’de yer alan açıklamalar vatandaşların dikkatinde yer alıyor. Her gün farklı bir karar yayınlanırken vatandaşlarda alınan yeni kararlar hakkında araştırmalarını hızlandırdı. 15 Aralık Perşembe günü Resmi Gazete’de duyurulan açıklamalar merak uyandırıyor. Cumhurbaşkanı kararları başlığı altında yer alan kararlar belli oldu. İşte 15 Aralık Perşembe Resmi Gazete kararları…

Her gün yeni bir karar alınırken vatandaşlar da yeni alınan kararlar hakkında araştırma yapmaktadır.Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlar ve kararlar oldukça dikkat çekiyor. www.resmigazete.gov.tr adresi üzerinden yayımlanan kararlar vatandaşlara duyuruluyor.32044 sayılı Resmi Gazete’de alınan kararlar açıklandı.İşte 15Aralık Perşembe Resmi Gazete kararları…

15 ARALIK RESMİ GAZETE KARARLARI

15 Aralık 2022 tarihinde alınan kararlar Resmi Gazete’de yayımlandı.Yeni kararlar hakkında araştırma yapan milyonlarca vatandaş konu hakkındaki detayları merak ediyor. 15Aralık 2022Resmi Gazete kararları şu şekildedir:

YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ

MİLLETLERARASI ANDLAŞMALAR

–– Türk-Kazak Kara Ulaştırması Karma Komisyon Toplantısı Protokolünün Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı:6554)

–– Türkiye-Finlandiya Kara Ulaştırması Karma Komisyon Toplantısı Protokolünün Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı:6555)

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Ekvator Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Kültür Varlıklarının Yasadışı Trafiğinin Önlenmesi ve Buna Karşı Mücadele Anlaşmasının Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı:6556)

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile İran İslam Cumhuriyeti Hükümeti Arasındaki Sosyal Güvenlik Anlaşmasının Uygulanmasına İlişkin İdari Anlaşmanın Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı:6557)

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Filistin Devleti Hükümeti Arasında Çevre Alanında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptının Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı:6558)

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kosova Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Gençlik ve Spor Alanında İşbirliği Anlaşmasının Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı: 6559)

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Tacikistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Su Alanında İşbirliği Anlaşmasının Onaylanması Hakkında Karar(Karar Sayısı:6560)

Resmi Gazete'de yayınlandı

CUMHURBAŞKANI KARARI

–– Bazı Anlaşmaların Yürürlüğe Girdiği Tarihlerin Tespit Edilmesi Hakkında Karar(Karar Sayısı:6561)

YÖNETMELİK

–– Çok Disiplinli Çocuk ve Genç Ruh Sağlığı Merkezleri Hakkında Yönetmelik

TEBLİĞ

–– 2023 Yılı Tanıklık Ücret Tarifesi

İLÂN BÖLÜMÜ

a-Yargı İlânları

b-Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları

c-Çeşitli İlânlar

Başa dön tuşu