MAGAZİN

Hadise’den nispet yapar gibi paylaşım! İddialı yılbaşı kombinini paylaştı görenler ‘Mehmet çok pişman olacak’ yorumunu yaptı!

Yeni yıl konseri için Kıbrıs’a giden Hadise, sahne öncesinde ayna karşısında çektiği videosunu sosyal medyadan paylaştı. Güzel şarkıcının derin göğüs dekoltesi detaylı elbisesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Nisan ayında aile içinde bir törenle iş insanı Mehmet Dinçerler’le dünya evine giren Hadise’nin mutluluğu kısa sürmüş ve çift Eylül ayında aldıkları ani bir kararla boşanmıştı. Ayrılığın ardından kendini işine veren her fırsatta nispet niteliğinde paylaşımlar yapan Hadise bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayan güzel oyuncu, sahne kıyafetiyle yine kendine hayran bıraktı.

DEKOLTESİ DUDAK UÇUKLATTI

Mehmet Dinçerler’in hayatında olduğu süreçte sahnede giydiği kıyafetlerine dikkat eden ve dekoltesini kapatan güzel şarkıcı, ayrılık sonrası yeniden cesur tercihler yapmaya başladı.

 hadise

Yılbaşı konseri için Kıbrıs’a giden güzel şarkıcı sahne öncesinde ayna karşısına geçmeyi ihmal etmedi. Derin göğüs dekolteli elbisesiyle poz veren Hadise o görüntüleriyle kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Başa dön tuşu