19 Nisan 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova

Nisan 18, 2017, 16:55

Usta yorumcu Hande Kazanova'nın 19 Nisan tarihli burç yorumlarında yine gününüzü şekillendirecek önemli detaylar söz konusu. Çarşamba günü sizi neler bekliyor?

BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: Kafa karışıklıklarınızın üstesinden geldikçe kendinizi daha pozitif hissediyorsunuz. Korktuğunuz hiçbir olayın üstesinden gelemediğiniz olmadı. Bugün eski bir ilişkinizle yaşayacağınız yüzleşme için yeterli motivasyona sahipsiniz.

BOĞA BURCU: Biriktirdiğiniz para çabucak eriyor. İlk defa uzun zaman sonra bu denli yoğun harcamalar yaptınız. Bir nebze durulmanızda fayda var. Sağlık anlamında ise baş ağrılarınız bugün sizi arada bir yoklayabilir. Endişelenmeye gerek yok.

İKİZLER BURCU: Tam karşınızda duran güzelliklere bakmak yerine hep derini ve detayı göz önüne alıyorsunuz. İnsanlar geçmişte hayatınıza bir nedenle girmiş ancak şimdilerde varlıkları size fayda sağlamıyor. Sabırlı olun olumlu gelişmeler yakın.

YENGEÇ BURCU: Hava geçişlerinden çok çabuk etkileniyorsunuz. Yarın gerçekleştireceğiniz bir seyahat ile eski ilişkinizi anımsayacaksınız. Duygularınızın bu denli karmaşık olması sizi bile korkutuyor. Korkularınızla yüzleşmek için ise en doğru gündesiniz.

ASLAN BURCU: Aile ilişkilerinizde bir takım gerilimler yaşayabilirsiniz. Onlara karşı toleranslı ve anlayışlı davranmalısınız. Size yönelik artan beklentilere oldukça sert tepki veriyorsunuz. Bu durumu iş ortamına da yansıtacaksınız.

BAŞAK BURCU: Kimsenin dikkat etmediği ufacık sorunları kendi içinizde büyütüp şekillendiriyorsunuz. Biraz daha serbest bırakın aklınızı. Gününüzü güzelleştirecek olan telefonu alacaksınız.

TERAZİ BURCU: İç dünyanızda bastırdığınız duygularınızı dışarıya aktarmak için oldukça ani kararlar alıyorsunuz. Ancak süreçleri ve olayları biraz sindirmenizde fayda var. Enerjiniz çok yüksek, belki de güzel bir yürüyüşü haketmişsinizdir?

AKREP BURCU: Eski bir dostunuzdan alacağınız habere şaşıracaksınız. Hiç ummadığınız bir insan hakkında alacağınız bilgiler sizi allak bullak edebilir. Süreci yönetmeye çalışın.

YAY BURCU: İnsanlara bir yakından bir de uzaktan bakarak onları anlamaya çalışıyorsunuz. Ancak gördüğünüz tek şey uyumsuzluk. Siz ise her daim ne hissedip, düşünüyorsanız onu yansıtıyorsunuz. Bugün bu konuda sitem edeceksiniz.

OĞLAK BURCU: Yeri doldurulamaz bir dostluğunuz var. Siz ise bunu görmezden gelerek insanlarla ilişkilerinizi çok kolay sonlandırabiliyorsunuz. Bolluk ve bereket döneminize girdiniz. Yurt dışı planları yapılabilir.

KOVA BURCU: Takip edildiğiniz hissine sahip iseniz bunun gerçek olduğundan emin olabilirsiniz. Bu sıralar gözünü sizden ayıramayan bir insan ile yüzleşeceksiniz. Ailenizle beraber bir dış ortam planı yapabilirsiniz.

BALIK BURCU: Rüyalarınız yine size yol gösteriyor. Hislerinizin oldukça kuvvetli olduğu bir dönemdesiniz. Bu nedenle duygusal anlamda yakınlık hissetiğiniz kişilere karşı içinizde negatif bir his oluşuyorsa bunu kanalize edin ve sebebini netleştirin.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

nilufer altinayar Nisan 19, 2017

biraz daha detaylı yazsanız iyi olur fikrindeyim çok kısa geçiyorsunuz