Ana Sayfa / YAŞAM / 2 Ocak 2017 Pazartesi günü yılın ilk trafiği görülecek

2 Ocak 2017 Pazartesi günü yılın ilk trafiği görülecek

2 Ocak 2017 Pazartesi günü yılın ilk trafiği görülecek diyoruz çünkü yılbaşı tatilinin Pazar gününe gelmesi ile birlikte merak edilen sorulardan birisi genel olarak Pazartesi günü tatili oldu. Pazartesi günü tatil değil ve aynı zamanda trafikte yılın ilk günü yaşanacak. Pazartesi gününün tatil olmadığını söyleyelim. Yani Pazartesi günü için plan yapanların kesinlikle yanıldığını aktaralım çünkü 2 Ocak 2017 günü kesinlikle tatil yapılmayacağı yetkililerden gelen bir açıklama ile ortaya çıktı. Yeni yılın ikinci günü İstanbul ve diğer büyük şehirlerde rutin yaşam ve trafik devam edecek.

RUTİN YAŞAMA DEVAM EDİLECEK

Trafik yeni yılın ilk iş günü yine beter olacak. Özellikle metropol şehirlerde tam anlamıyla ‘yok artık’ dedirten trafiğin yeni yılda araba fiyatları ile çok daha zorlaşacağını belirtmek istiyoruz. Avrupa Yakası ile Asya Kıtası arasında oldukça fazla yol yapımı inşaatı devam ediyor ama yine de trafiğin ortadan kalkması için bir durum sağlanamıyor. Özellikle İstanbul’da Kartal ve Pendik’ten başlayan trafik Gebze’ye kadar devam ediyor. Şehir artık il dışına doğru taşmaya başladı diyebiliriz.

2 OCAK 2017 PAZARTESİ GÜNÜ TATİL DEĞİL

2 Ocak 2017 Pazartesi günü tatil olmadığı için birçok kişi de yine Kocaeli taraflarından direkt olarak İstanbul’a gelecekler. Dolayısıyla trafik uygulamaları kırmızı olacak. Yeni yılın ilk iş günü bu sorunlara yol açmamak için kesinlikle sizde toplu taşıma kullanın. Ayrıca herkese başarı dolu, mutluluk ve sevgi dolu bir yıl diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir