Ana Sayfa / GÜNDEM / 20 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova

20 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova

BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: Arkadaşlarınızın iyiliği için onlara örtülü olsa da yardım etmekten keyif alıyorsunuz. Lider karakteriniz bugün çok işinize yarayacak. Ciddi bir karmaşayı önlemek adına önemli kararlar alacaksınız. Parasal açıdan rahatlayacaksınız.

BOĞA BURCU: İnsanları kaale almak yerine onları peşinizde sürüklemekten keyif alıyorsunuz. Bir hastalık ile karşılaşma olasılığınız yüksek, alerjenlerden olağan seviyede uzak durmalısınız.

İKİZLER BURCU: Yarın gerçekleştireceğiniz bir seyahat de size eşlik edecek olan kişiye bazı öğütler vereceksiniz. İnsanları taşımaktan ve onları motive etmekten hiç yorulmayan yapınız, bugün de üstüne düşen görevi üstlenecek.

YENGEÇ BURCU: Güzel kalbiniz her kırıldığında biraz daha öğreneceksiniz. Her hoşçakal da biraz daha öğreneceksiniz. Sonunda hayatın gerçekleri ile artık bütünleşmiş olacaksınız. Sabırlı olun güzel günler çok yakında. Öğreneceksiniz.

ASLAN BURCU: Sizin için altınlar, mücevherler, elmaslar görünüşte çok önemli görünebilir. Ancak hayatınızda ilk sırada her zaman aşk yer alıyor. İnsanları aşık olduğunuz yolda feda etmeye çok meyillisiniz. Arkadaşlarınıza karşı daha korumacı davranmalısınız.

BAŞAK BURCU: Sevdiğiniz insanların yanınızdan ayrılmasına pek tahammülünüz olmasa da bugün bir vedalaşma yaşayacaksınız. Kişiler içinde size karşı bir takım takıntılar biriktiriyor olabilirler. İnsanları sizin hakkınızda konuşturmaya çalışın.

TERAZİ BURCU: Özlemek… Sanırım hayatınızın son günlerinin en temel kelimesi özlemek. Üstelik bir karşılığı olmadan. Üzüntü ve kederi bir kenara bırakıp işlerinize odaklanmanız gerekiyor. Buna rağmen bir insanı hayatınızdaki o eski yere konumlandırmak üzere düşüncelere dalıp gidişleriniz sizi iş hayatınızda olumsuz etkileyebilir.

AKREP BURCU: Kıskanıldığınızı düşünüyorsanız tam isabet! Bugün sizi kıskanan bir kişiye haddini bildireceksiniz. Aşk hayatınızdaki çalkantılar durulmaya başlıyor. Kendinizi bugünlerde daha keyifli hissedebilirsiniz.

YAY BURCU: İllüzyonlardan ibaret olduğuna inandığınız arkadaşlıklarınızı birer birer sonlandırmak üzere harekete geçiyorsunuz. Bunu yaparken yine de aceleci davranmayın. Parasal anlamda borçlarınızın sıkışıklığı artıyor.

OĞLAK BURCU: Kendinizden emin ve o kadar bilinçli bir profil çiziyorsunuz ki insanlar size gık diyemiyorlar. Ancak bu durum bir süre sonra insanların size öfkelenmesine neden olabilir. Bugün bir takım iş arkadaşlarının gazını almanız gerekebilir.

KOVA BURCU: Sırlarla dolu dünyanızda kaybolup gidiyorsunuz. Belki de yakın bir dostunuza bugün içinizi dökmeniz için ideal bir gündür. Sabırsızlıkla beklediğiniz o gün geldi.

BALIK  BURCU: İnsanlar sevdikleri şeyin esiri olurken siz sevdiğiniz şeyleri kendinize esir ediyorsunuz. Bırakıp gitmeyi o kadar iyi biliyorsunuz ki… Ama sadakatiniz her zaman en ön planda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir