2017 TEOG Soru ve Cevapları Videolu Anlatım EBA Üye Ol

Nisan 28, 2017, 17:54

26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen TEOG 2.Dönem sınavının ardından öğrenciler ve aileler heyecanla sonuçları bekliyor.

26-27 Nisan 2017 tarihinde yapılan TEOG 2.Dönem sınavlarının bitmesiyle öğrenci ve ailelerin de heyecanlı bir bekleyiş başladı. Sekizinci sınıfların Lise seçmelerinde belirleyici bir önemi olan TEOG sınavı için öğrenciler uzun bir hazırlık dönemi geçirdiler.

MEB TEOG Soru ve Cevaplarını Yayınladı

Milyonlarca sekizinci sınıf öğrencisi daha iyi bir Lise’de okuyabilmek için TEOG sınavlarında ter döktü. Bir yıl içerisinde her dönemde iki aşamalı olarak yapılan TEOG Sınavının son aşaması da bitti. Öğrenci ve aileler için son derece heyecanlı bir bekleyiş başladı. 26-27 Nisan 2017 tarihinde yapılan TEOG 2.Dönem sınavının sonuçları Haziran ayı içerisinde açıklanacak.

TEOG puanları için heyecanlanan öğrenciler sınav kitapçıkları üzerine yaptıkları işaretlemelerle tahmini bir puan hesaplayabilecekler. 2.Dönem TEOG Sınav soru ve cevaplarını açıklayan MEB, öğrencilere EBAY Sitesi üzerinden canlı anlatım ile cevaplar üzerinde değerlendirme yapabilmelerini kolaylaştıracak.

EBA Kaydol EBA Giriş

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.