22 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz Filiz Özkol Yorumu

Haziran 2, 2017, 17:14

Burç yorumlarınız usta astrolog yorumu ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. 22 Nisan Perşembe günü aşk, para, iş ve aile yaşantınızda neler olacak merak ediyorsanız bu yorumları kaçırmayın!

22 Nisanda burcunuz size ne fısıldayacak. Gezegenlerin hareketi yaşamınızı nasıl etkileyecek. Tüm sorularınızı cevabı usta astrologların yorumu ile karşınızda.

BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU: Yeni bir aşk hikayesinin başlangıcı için oldukça heyecanlısınız. Karşınızdaki kişinin sizinle aynı duyguları paylaştığından emin olmak istiyorsunuz. Bu bağlamda sizi oldukça yorucu bir süreç bekliyor. Bugün bir buluşma yaşanacak ve her şeyi daha iyi anlayacaksınız.

BOĞA BURCU: Tereddüt ettiğiniz iki konu bugün olumlu sonuçlar getirecek. Aile içerisinde bir takım fırtınaların dinginleşmeye başladığını göreceksiniz. Kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz ancak insanların bu anlamda sizden uzaklaştıklarını gözden kaçırmayınız.

İKİZLER BURCU: Geri dönüş kavramı sizin için artık alışkanlık haline gelmiş bir davranış gibi. Zaten genel hayatınızda her şeyin kontrolünü tek elinizde tutmayı severken ne ileriye ne de geriye giderken kimseye hesap vermiyorsunuz. Bugün geçmişin sınırlarını fazla zorlamamalısınız.

YENGEÇ BURCU: Sırlarınız ve iç dünyanız hemen açabildiğiniz ve anlatabildiğiniz olgular değil ancak kimi zaman buna çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugünden itibaren bir insana artık tüm evreninizin sırlarını aktarmış olacaksınız. Ona sahip çıkın.

ASLAN BURCU: Kadın çevresi sizi bunaltıyor. İnsanların size dair kendi aralarında yorumlar yapmasından sıkıldınız. Tepkinizi koymak için doğru bir zaman olabilir. Harekete geçin ve onlara haddini bildirin.

BAŞAK BURCU: Cazibenizin etkisi altında kalan insanları suistimal etmemeye özen gösterin. Sırf size olan ilgisi nedeniyle rasyonel davranamayan insanların kalbini kırmayın. Bu anldamda bir kişiyi özellikle artık özgür bırakmanız gerekiyor.

TERAZİ BURCU: Aşık olamadığınızı her fark ettiğinizde kalbiniz bir kez daha kırılıyor. Geçmişin izlerini silememek bir yana geleceğe de artık ilerleyemediğinizi fark ettiğinizde yaralarınız derinleşiyor. Belki de bugün hakeden kişiye hak ettiği şansı vermelisiniz.

AKREP BURCU: Arkadaşlarınızla beraber vakit geçirip kafa dağıtmalısınız. İlişkilerinizdeki tekillik sizi bunaltıyor. Anlatmanız ve konuşmanz gereken sıkıntılarınızı bugün gün yüzüne çıkarın. İş hayatınızda liderlik tahtınıza göz koyanlar var.

YAY BURCU: Parasal anlamda çöküş evresine adım adım ilerlemektesiniz. Bunun tek çözümü artık tasarruf. Sizin için çok zor olsa da daha zor bir süree girmeden önce birikim oluşturmaya başlamalısınız.

OĞLAK BURCU: Duygusal anlamda kendinize çok güveniyorsunuz ancak kırılgan yönleriniz apaçık ortada. Korku gibi bir kavram sizi sindiremez ancak yalnızlık bir süre sonra canınızı yakabilir. Karamsar olmayın ve bencil olmayı bırakın.

KOVA BURCU: Diliniz yandıysa bir daha asla hatayı tekrarlamayan Kovalar, bu defa sözlerinde duramıyor. Aşk hayatınızı sil baştan yaşamak için atacağınız adım sizi bir defa daha üzecek. Bu defa dilinize acı biber değil, sabun sürülecek.

BALIK BURCU: Galip sizsiniz. Biten her ilişkide galip sizsiniz. Çünkü attığınız her adımda gerçekten karşınızdaki kişiye özeneerek kararlar veriyorsunuz. İnsanlar ise bunu göremiyor. Bugün hakettiğiniz ödül size sunulacak.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.