25 Nisan 2017 Salı Günlük Burç Yorumları Mars Günü Yıldız Falı Yorumu

Haziran 2, 2017, 17:48

25 Nisan tarihli burç yorumlarınız ile gününüz nasıl geçecek öğrenin. İş ve aşk hayatınıza dair, aile, sağlık ve para konuları ile ilgili tüm detaylar burcunuzun günlük yorumunda!

Salı günü sizleri neler bekliyor. Yıldızınız burcunuzu nasıl etkileyecek. Tüm bunları ünlü astrolog Rezzan Kiraz’ın yorumları ile öğrenmek istiyorsanız bu yazımız sizlere göre.

25 Nisan Burç Yorumu

KOÇ BURCU: Merakınız arttıkça duygusal anlamdaki kafa karışıklığınızda artıyor. Sihirli ve mistik bir şeyler sizi içine çekiyor. Bunun farkında olarak kendinizi motive ediyorsunuz ve adım adım mutluluğa ilerliyorsunuz. Bugün sizin için oldukça pozitif bir gün.

BOĞA BURCU: Korkularınız ile yüzleştiğiniz andan itibaren çok daha ferahsınız. Tüm bu yaşananlar bir şakaymış gibi geliyor artık size. Depresifliği de geride bıraktınız, değmesin kimse keyfinize! Yalnız değilsiniz ve ekonomik gidişat artık yukarıya doğru yol alıyor.

İKİZLER BURCU: Bazen kendinizi yaşadığınız tüm olumsuzlukların içinde yalnız hissediyorsunuz. Daha gençliğinizin baharından keşke daha uzun ömrüm olsa demek size hiç yakışmıyor. Gökyüzüne bakın ve bugün özgürlüğünüzü kutlayın.

YENGEÇ BURCU: Zamanın içinde spiral gibi kimi zaman içe ve kimi zaman dışa doğru kıvrılıyorsunuz. Bu dengeyi başarılı bir şekilde yönettiğiniz için insanlar sizi anlayışla karşılıyorlar. Yaşanan yeni gelişmeler bu dengenizi bozabilir, aman dikkat!

ASLAN BURCU: Size iyi gelen şeylere yakınlaşacaksınız. Üstelik bunu yapmayı o kadar uzun süredir ertelediniz ki, şimdi mutluluk ve heyecan size uzak geliyor. Tüm sorularınız bugün aynı kapıya çıkacak. Aşk.

BAŞAK BURCU: Sarılmayı bir dosttan fazlası gibi istiyorsunuz ona ancak dilinize gelen hiçbir kelimeyi dışa vuramıyorsunuz. Kaybetmekten korkmayı bırakın ve adımınızı atın. Ya bir daha hiç aşık olamazsam diye düşünün.

TERAZİ BURCU: Yeni bir duygusal ilişkinin göbeğindesiniz. Doğrusu o denli kararsız ve karmaşık haldesiniz ki ne hissettiğinizi adlandırmakta bile güçlük çekiyorsunuz. Size ilgi duyan kişinin bugün biraz daha çekingen davrandığını göreceksiniz.

AKREP BURCU: Elinizi ve dilinizi sıkı tutun! Karşınızdaki kişiye hak ettiğinden fazlasını vermemeye özen gösterin. Kimse sizin için bir ilk veya kesin olarak son değil. Attığınız her adımın karşılığını beklemekte de sonuna kadar haklısınız.

YAY BURCU: Kafaya takmama özelliğinize imrenin binlerce yakınınız var. Öyle ki siz o yakınlarınızın onların kendilerini size hissettiği kadar yakın hissetmiyorsunuz bile. Eski bir dost ile buluşmalarınız olacak ve bir takım gerçekler ile yüzleşeceksiniz.

OĞLAK BURCU: Siz bir çok insanın anısında oldukça önemli yer kaplıyorsunuz. Hayatından geçtiğiniz her insanın hikayesini önemli ölçüde şekillendirdiğiniz de buradan anlaşılıyor. Şimdiyse bu hikayelere bir defa daha selam çakma zamanı.

KOVA BURCU: Ardından baktığınız son kişi için tüm yaptıklarınızı şimdilerde oldukça komik buluyorsunuz. Deneyimlerinden dersler çıkarmayı çok iyi beceren bir insansınız. Bugün sizinle birlikte yürüyen dostlarınıza karşı oldukça açıksözlü olacak ve içinize attığınız çoğu şeyi dile getireceksiniz.

BALIK BURCU: Aileniz ile aranızda mesafe arttıkça yeni bir insana dönüşüyorsunuz. Önek aldığınız kişileri seçerken oldukça özenlisiniz. Şansınız yaver gidiyor ve gerçekten de dönüştüğünüz yeni insana büyük etkiler yaratacak olumlu insanlar ile yakınlık kuruyorsunuz.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.