26 Nisan 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Bugünün Yıldız Falı Yorumu

Haziran 2, 2017, 17:57

Burcunuz ile merak ettiğiniz her şey usta astrolog yorumu ile sizlerle buluşuyor. 26 Nisan Çarşamba günü aşk, iş, sağlık ve aile hayatınızda neler oluyor ve yıldızlar neler söylüyor öğrenebilirsiniz.

BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: Kişisel arzularınızı realize etmek konusunda oldukça kararlı ve ısrarcısınız. Bu bağlamda ailenize karşı da sürükleyici bir tavır sergiliyorsunuz. Uzun vadeli ilişkilerden kolay bıkan yapınız bugünlerde bu tarz bir ilişkinin arzusu ile yanıp tutuşuyor. O halde ona sahip çıkın.

BOĞA BURCU: Bazı sanatsal faaliyetlere merağınız artıyor. Okumak ve dinlemekten keyif alan ancak kolayca sıkılan bir yapınız var ancak merakınızla gelen bu motivasyona sahipken gününüzü okuyarak ve öğrenerek geçirmenizde fayda var.

İKİZLER BURCU: Geleceğe karşı oldukça olumlu ve pozitif bir moda büründünüz. İş hayatınızı yeniden şekillendiriyor olmanın heyecanı ve endişesi içerisindesiniz. Önünzdeki süreç sizi olumlu etkileyecek ayrıca bugün bir telefon görüşmesinden olumlu bir haber alacaksınız.

YENGEÇ BURCU: İnsanlar sizin onlara verdiğiniz öğüt ve önerileri dikkate alıyorlar. Bu nedenle kulandığınız cümle ve kelimeleri seçerken dikkatli olmalısınız. Bir dileğinizin gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz. Bugün oldukça aydınlık bir gün.

ASLAN BURCU: Şahsi problemlerinizi dış çevrenize yansıtmaktan haz etmesenizde bugün insanlarla bu anlamda temaslar kuracaksınız. İçinizdeki negatif enerjiyi dışarıya aktarın. Parasal anlamda problemlerinizi göz ardı etmeden hareket etmelisiniz.

BAŞAK BURCU: İlişkinizdeki kargaşalar sizi geleceğe yönelik planlarınızda bir hayli kafa karışıklığına itiyor. Görmediğiniz hiçbir şeye inanmama huyunuzdan vazgeçin. Olaylara olasılık verin ve bunu deneyimleyin.

TERAZİ BURCU: Cesaretinizi toplayıp eğer atmazsanız pişman olacağınız bir adımı atıyorsunuz. Bu girişimizin size nasıl bir geri dönüş sağlayacağını kestiremesenizde içinizdeki umut ve bu deneyim size çokça şey katacak.

AKREP BURCU: Beklentileriniz sonuç veriyor. İlişki anlamında kafanızda çokça yer edinen bir insandan beklediğiniz haber gelecek. Sonuç olarak kendinizi geri çekmenize ve bir işaret beklemenize gerek kalmayacak. Arkadaşlarınızla eğlenmeye devam edin.

YAY BURCU: Çevirdiğiniz kum saatinin son kum taneleri de düşmeye başladı. Artık aile bireyleriniz ile yüzleşmeler yapabilirsiniz. Sözlü olarak sizi incitmeye çalışanlara karşı defansınız oldukça yüksek. Bugün iğnelemelere maruz kalabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Hiç kimse için fedakarlık yapmaya kontenjanınız kalmadı. Artık insanların sizin için bir takım fedakarlıklarda bulunmasını istiyorsunuz. Ancak yine de naif yapınız sizi birileri için mücadele etmeye itecek. 

KOVA BURCU: Geçmişteki yeriniz oldukça köklü ve derin. Bir insanın hayatında bıraktığınız derin iz onun sizden sonraki ilişkilerinde çok büyük etkiler yaratıyor. Bu kişi ile bir takım görüşmeler yapacaksınız. Bugünü iş ortamınızdaki bir gerilimle tamamlayacaksınız.

BALIK BURCU: Açık sözlü olup insanlara ne hissettiğinizi anlık olarak lanse etmelisiniz. Önemli bir plan yapıp şehir değişikliği yapabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki dalgalanmaları dikkate alın ve karşınızdaki insanı dinleyin.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.