27 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları Bugünün Yıldız Falı Yorumu

Haziran 2, 2017, 18:10

Burç yorumunuz usta astrolog yorumu ile sizlerle. 27 Nisan Perşembe günü yıldızlar ve evren neler söylüyor öğrenin. Aşk, iş, para ve aile yaşantınızda ne gibi değişiklikler var yıldız falı yorumunuzda!

Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Kişisel menkıbenizin peşinden koşmayı bırakmamalısınız. Hayatınızın iş anlamında en kritik dönemindesiniz. Göz sağlığınızda bir olumsuzluk meydana gelmeden kontrole gitmelisiniz. Aşk hayatınızdaki çalkantıları bir kenara bırakıp işinize odaklanın.

BOĞA BURCU: Hayatınızdaki her şeyi bir denge içerisinde tutmaya özen gösteriyorsunuz. Ancak bugün karşınıza çıkacak karşı cinsten bir kişi bu düzeni darmadağın edecek. Aşk laftan anlamaz, öyle ya…

İKİZLER BURCU: Dedektiflik yapmayı bırakıp insanları doğrudan yargılamaya meyilli olduğunuz bir gün. İnce detaylardan çok önemli çıkarımlar yapma kabiliyetine sahipsiniz. Sizin için çalışma ortamınızda teslimiyet oldukça önemli.

YENGEÇ BURCU: Oldukça şikayetçi ve agresif günler geçirmektesiniz. Çevrenizdeki insanların sizi anlayışla karşılamalarına ve olumlamalarına bile tahammül edemiyorsunuz. Bugün size söz verip tutmayan bir arkadaşınız ile yüzleşeceksiniz.

ASLAN BURCU: Korkularınızı karşınıza alıp onları iyi tanımalısınız. İnsanlar bu korkularınızı bir koz olarak kullanmasına izin vermemelisiniz. Yardımcı olmak üzere size yaklaşan bir insanın gerçek amacını gözlemlemeye çalışın.

BAŞAK BURCU: Parasal anlamda bunalımlı bir evredesiniz. Bildiğiniz üzere bu dönemlerinizde tasarrufu değil harcamayı ön plana çıkararak ters psikoloji yaratmalısınız. Ailenizden alacağınız bir destek ile yeni bir haneye taşınabilirsiniz.

TERAZİ BURCU: Aşka olan inancınızın kırılmaması için tek başınıza mücadele ediyorsunuz. İnsanlardan bir şeyler beklemek yerine gidip onu alıyorsunuz. Kafanızın karışıklığı Mayıs’ın son haftasından itibaren hafifleyecek. 

AKREP BURCU: Sorunlardan kaçarken sorunların göbeğine düşüyorsunuz. Süreçleri birbirinden bağımsız kategoriler olarak ele aldığınızda daha mantıklı sonuçlar elde edebilmeniz mümkün. Görevlerinizi zamanında yerine getirmeye özen gösterin.

YAY BURCU: Öz güveninizi sarsmaya çalışan insanlar çevrenizde size müdahale etmeye çalışıyor. Onları elimine edin ve gücünüzü gösterin. İlişkinizin gidişatındaki olumsuzluklar ile mücadele etmeye başlamalısınız.

OĞLAK BURCU: Suskun ve pasif yapınıza karşın insanlar sizi kendi gördükleri çerçevede yargılamaya devam ediyorlar. Bu bağlamda sempatik tavırlarınızı takınarak akıllarındaki soru işaretlerini gidermeye özen gösterin. Bugün yeni bir arkadaşlık başlayacak.

KOVA BURCU: Aileniz ile olan güçlü bağlarınız sizin uzun vadeli bir seyahate çıkmanız ile birlikte zayıflayabilir. Bugünlerde bu planınızı dile getirmeniz bir takım zıtlaşmalara neden olacak. Arkadaşlıklarınız ise bu duruma bir hayli sevinecekler.

BALIK BURCU: Kariyer planlamanızı yaparken aceleci davranmamalısınız. İnsanlar sizi yönlendirmemeliler ve kendi adımlarınızı emin olarak atmalısınız. Karşınızdaki insanın kalbine dokunmadan ona sahip olamayacağınızı biliyorsunuz. Bugün bu teması kurmanın tam zamanı!

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.