29 Nisan 2017 Günlük Burçlar ve Yorumları Yıldız Falı Tüm Burç Yorumu

Haziran 2, 2017, 18:09

29 Nisan'da sizi bekleyen iş, aşk, para ve aile gelişmelerini burcunuzun yorumunuzdan öğrenin. Yıldızlar ve evren burcunuz için neler söylüyor, usta astrologdan öğrenin.

29 Nisan Yıldız falı Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Havaların da ısınması ile birlikte libidonuzdaki artış sizi duygusal anlamda çok etkiliyor. Peşinden gittiğiniz tüm hikayeler sizi maceraya sürükleyecek. Parasal konularda güvendiğiniz bazı insanlardan terslik görebilirsiniz.

BOĞA BURCU: Eskiyi bir kenara bırakıp yeni olanın tadını çıkarma konusunda oldukça başarılısınız ancak biraz daha vefalı olmanızda fayda var. Aile ilişkilerinizde ortaya çıkacak olan sorunları çözmesi gereken kahraman siz olacaksınız.

İKİZLER BURCU: Ailenizden ne zaman uzaklaşsanız bir uğursuzluk sizi buluyor. Bugünlerde temponuz aşırı yüksek olacak ve bu ortamlarda sizde meydana gelen gerilimleri otomatik olarak çevrenize yansıtacaksınız. Mayıs ayının ilk haftasında sizi sürprizler bekliyor.

YENGEÇ BURCU: İnsanların değişken yapısına karşı tahammülsüzsünüz. Size verilen sözlerin tutulması ve hemen yerine getirilmesi konusunda oldukça hassassınız. Bu nedenle son günlerde arkadaş çevrenizle aranızda bir takım sorunlar yaşanabilir.

ASLAN BURCU: Arkasına gizlendiğiniz maskelerinizi bir kenara bırakıp yumruğunuzu masaya vurmanın zamanı geldi. Birden fazla insanı karşınıza alıp duygusal anlamdaki hassasiyetlerinizi de dile getireren gerçekleri savunacaksınız. Paranın suyu çekiliyorsa, yeni bir kaynağa yürümenin zamanı geldi demektir.

BAŞAK BURCU: Biraz da tembellik yapmak gerek. İnsanları çileden çıkaran agresifliğinizin ve hassaslığınızın nedeni artık mola ve dinlenme için kendinize hiç vakit ayırmamanızdan kaynaklanıyor. 

TERAZİ BURCU: Eve giden yolu takip edin, sizi aydınlığa götürecek. Ancak yola çıktığınız noktaya da özlem duyacağınız bir gerçek. Siz de derin izler bırakan bir ilişki olmasa da, köklü bir arkadaşlığı özlüyor olacaksınız. Sabırlı olun, kavuşacaksınız.

AKREP BURCU: İnsanlara kendinizi kanıtlamak gibi bir derdiniz yok. O halde bunu yapmayın ve kendinizi olduğunuz gibi lanse edin. İnsanlar sizinle iletişim kurabildikleri için kendilerini şanslı hissetmeliler.

YAY BURCU: Neşe saçan hallerinize göz koyan insanlar var. Sizin mutluluğunuzdan rahatsız olan tipler üstelik dizinizin dibinde size gülümsüyorlar. Aslında bilmiyorlar ki siz eğer incinirseniz taş üstünde taş bırakmazsınız… Bakalım bu olacak mı?

OĞLAK BURCU: Kendinizle rekabet eden haliniz sizi başarıya götürüyor. İş alanınızın gelişmesi ve genişletilmesi için önemli adımlar atacaksınız. Kafa karışıklıklarınızın üstesinden gelip insanlara neyin doğru olduğunu gösterin!

KOVA BURCU: Pervasız hareketlere tahammülünüz hiç yok, ilişkinizde dahi. Bu bağlamda aşk hayatınızdaki bir takım sarsılmaların kaynağı olabilirsiniz. Ancak unutmayın her şey orantılı olduğu sürece doğal ve anlamlıdır.

BALIK BURCU: Aile ilişkilerinizin iyiye gidiyor olması size rahat bir nefes aldırıyor. Son aşamada artık elinizden geleni yaparak onlara neyin doğru neyin yanlış olduğunu kanıtladınız. Şimdi sıra sizin hak ettiğiniz tacı sahiplenmenizde. Gidin ve onu alın!

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.