Ana Sayfa / EKONOMİ / 48 Ay Vadeli Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

48 Ay Vadeli Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde insanlar birçok durum için kredi kullanıyor. Borç kapatma, evdeki eşyaları yenileme, okul masrafları derken ihtiyaçların bitmediği bir hayatta bankalardan kredi kullanmak artık çok normal olarak karşılanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda hükümetin aldığı karara göre ihtiyaç kredileri 48 aya kadar çıkarıldı. Kolay ödeme koşullarıyla müşteriler bankalardan çıkmaz oldular. Türkiye’de bulunan ve 48 ay vadeli kredi veren bankalarda kendini göstermeye başladı. Her bankanın faiz oranları farklı olduğundan her bankanın uyguladığı oranları yazımızda detaylı olarak açıklamak istedik. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için her banka hergün binlerce başvuru almaktadır.

 48 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar

Halkbank

Halkbank yılların verdiği güvenle 100000 TL 48 ay vadeli kredi imkanı ile ihtiyacı oaln müşterilerine hizmet sunuyor.  Aylık faiz oranı ise %1,43 olarak beliritliyor. Dosya masrafsız kredi çekmek isterseniz %1,49 oranında faiz ödemek zorunda kalırsınız. 

Vakıfbank

Vakıfbank 48 ay vadeli bir ihtiyaç kredisinde %1,20 oranında faiz uygular. 50 Bin liraya kadar  bu faiz oranı geçerliliğini korurken, 50-70 bin arasında %0,19 faiz oranı uygulanıyor. İhtiyacınız 70.000 Tl ise ve 48 ayda ödemek istiyorsanız %1,25 ve %1,27 faiz oranını kabul etmiş sayılırsınız. 

 Ziraat Bankası

Ziraat bankasından tüketici kredisi çekmek isityorsanız 50 bin lira için aylık yüzde 1,49 faiz oranını da kabul etmiş sayılırsınız. Masraf ücretinin alınmamamsı konusunda ise bu oran %1,44’e kadar düşüyor. Banka eski müşterileine özel bir kampanya yaparak faiz oranını %1,25 lere kadar çekiyor. 

Garanti Bankası

Garanti Bankası geçtiğimiz yıllarda maksimum 36 aya varan tüketici kredi imkanı sunarken ,artık 48 ay vadeli kredi imkanı ile müşterileinin ilgisini çekmeye çalışıyor. Banka tüketicilere %1,27 oranıyla tüketici kredisi imkanı sunuyor. Banka her kredi kullanımlarında 150 TL masraf kesiyor. 

Türkiye Ekonomi Bankası 

TEB 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için müşterilerinden ilk olarak gelir belgesi dökümanı ve nüfus cüzdanı talep ediyor. Banka herhangi bir faiz oranı açıklamayarak direk olarak şubelerden bilgilendirme yapıyor. Müşteri temsilcileri bu konuda gerekli tüm bilgiyi müşterilerine veriyor. 

Akbank

 Akbank’ta 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar listesine girmiştir. 10000 lira kredi çeken bir kişi %1,39 aylık faiz oranını ödemek zorundadır. Akbank’tan kredi çekmek için istenilen koşulları yerine getirmelisiniz. 

Şekerbank

Şekerbank önceden maksimum 3 yıl ödemeli ihtiyaç kredisi kullandırıyordu. Ancak yapılan değişikliklere göre  Şekerbank’ta 48 ay vadeli krediimkanı sunuyor. Başvurmak artık çok daha kolay. KREDİ yazın bir boşluk bırakın TC no yazın ve 1953’e kısa mesaj gönderin.

 İş Bankası

 İş bankası da diğr bankalar gibi 48 ay vadeli uygun faizli ihtiyaç kredi fırsatlarını açıkça sunuyor. İş Bankası çekilecek kredi tutarı üzerinden aylık %1,25 faiz oranını yansıtıyor. 

 ING Bank

Banka, kullanılacak kredi tutarının üzerinden 48 ay vade avantajı ve %1,29 faiz oranıyla tüm fırsatları müşterisine veriyor. Banka ihtiyaç kredisi hesaplamalarını bu faiz oranına göre yapıyor. 

QNB Finansbank 

 İhtiyaç kredi kullanmak istiyor, fakat aylık ödemelerinin fazla olmasından mı şikayetçisiniz, Qnb Finansbank’ın 48 ay vadeli %1,20 faiz oranı ile süper fiyatlar sizleri bekliyor. QNB Finansbank müşterilerine tüketici kredisi imkanı sunarken her türlü ödeme kolaylığı da sağlıyor. 

 

Kaynak : https://www.kredionline.net/48-ay-vadeli-ihtiyac-kredisi-veren-bankalar-ve-sartlari.h28029

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir