8 Mayıs 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova Rezzan Kiraz Yıldız Falı

Mayıs 22, 2017, 17:09

Ünlü astrologlar Rezzan Kiraz ve Hande Kazanova'nın yorumlarından derlenerek hazırlanan 8 Mayıs 2017 günlük burç yorumunuzu okumadan güne başlamayın.

8 Mayıs tarihli güncel burç yorumlarınız Rezzan Kiraz yorumu ile sizlerle buluşuyor. Aşk, para, iş ve aile ilişkilerinizde neler ile karşılaşacağınızı öğrenin.

BURÇLAR VE YORUMLARI

KOÇ BURCU: Kusurlarınız ile güzel olduğunuzun bilincinde olmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Aile içinde bir takım gerginliklerin ortasında kalabilirsiniz ancak bunlar çözülmeyecek problemler değil. Sabırlı olun ve sağlığınıza özen gösterin.

BOĞA BURCU: İnsanların içinde kendinizi yalnız hissetmeniz bir nebze sizin seçiminiz. Kalbinizdeki boşluğu dolduracak insanı bulmadan da açılmanız oldukça zor olacak. Duygusal açıdan oldukça yoğun bir gün geçireceksiniz.

İKİZLER BURCU: Mantıklı davranışlarınız insanları şaşırtıyor. Oldukça realist ve rasyonal olmanızdan kaynaklanan iş başarınız ile çevrenizi büyülüyorsunuz. Parasal konuda umduğunuzun oldukça gerisinden geliyor olmak sizi biraz gerebilir ancak bu açığı kapatcaksınız.

YENGEÇ BURCU: Çevrenize yaydığınız negatif enerjinin nedenini yalnızca siz biliyorsunuz ve bu konuda ser verip sır vermiyorsunuz. Ancak özellikle bugün bu negatifliğinizin üzerini örtmeli ve yakınlarınıza daha sıcak davranmalısınız. Aksi takdirde bu bunalımlı süreçte soru yağmuruna tutulabilirsiniz.

ASLAN BURCU: Ailenizin beklentilerini karşılamak üzere şekillenmekten bir hayli sıkıldınız. Eğlenceye vakit ayırarak aklınızı özgür bırakmalısınız. Takıntılı hallerinizden kurtulmuş olduğunuzun farkındaysanız o halde yeterli olgunluğa eriştiniz demektir.

BAŞAK BURCU: Aşk hayatınızın içerisinde yaptığınız hataları telafi etmek üzere harekete geçiyorsunuz. Partnerinizin anlayışına sığınarak ondan medet ummak yerine eski izleri derinlemesine temizlemek üzere belki de bir hediye alarak sürpriz yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU: Her dakika ve her saat özlediğiniz o insan için gözyaşı dökebilirsiniz. Kendinizi hatalı bulmuyorsunuz ancak karşı tarafı da suçlamıyorsunuz. Bu halleriniz dengenizi bozuyor olabilir. Bu nedenle belki de reaksiyon vermeli ve kendinize yemi bir yol çizmelisiniz.

AKREP BURCU: Parazit yapan insanları hayatınızdan temizlemek üzere ateş püskürdünüz ancak bu defa da yalnız kaldınız. Mide sağlığınızı korumaya özen gösterin. Özellikle son dönemlerde dengesiz besleniyor olmanızın fiziksel reaksiyonları ile karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU: Oldukça pozitif ve olumlu bir güne merhaba dediniz. Günün ortalarında alacağınız bir haber ile ayaklarınız yerden kesilecek. Gökyüzüne bakın ve nefes alıp veriyor olmanın neşesini yaşayın. Çünkü gerçek bir yay burcu öz olandan tat almayı iyi bilir.

OĞLAK BURCU: Dengesiz halleriniz insanları çileden çıkarıyor. Belki ufak bir seyahate çıkarak hem onlardan uzaklaşmalı hem de kendinizi dinleyerek dengeyi bulmalısınız. Aşkı arayın ve onu ücra bir köşede bulun.

KOVA BURCU: Hisleriniz ile söyledikleriniz arasındaki uçurum bir süre sonunda sizi yıpratıyor olacak. Bu nedenle maskelerinizden sıyrılarak kendinize dönün ve sorun; bu ben miyim sahiden? 

BALIK BURCU: İş hayatınızda yapacağınız yeni bir atılım ile yaz tatilinde oldukça büyük maddi getiriler elde edeceksiniz. İnsanları şekillendirmek yerine onları oldukları gibi kabul ediyor olmanız size bir süre sonra büyük kazançlar sağlayacak.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.