A101 27 Nisan Perşembe İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Nisan 19, 2017, 00:37

Ülkemizin ünlü market zinciri A101 27 Nisan Perşembe indirimli aktüel ürünler kataloğu bugün yayınlandı.

A101 indirim broşürü yine ilgiyle takip edenleri heyecanlandırıyor. Her hafta aktüel ürünler kataloğu ile oldukça uygun fiyatlarla vatandaşlarımızın karşısına çıkan mağaza, yine büyük imkanlar sağlıyor.

Perşembe günü için yayınlanan katalogda pek çok çeşit yer alıyor. Elektronik aletten, mutfak ürünlerine, aksesuardan, boya ürünlerine göre pek çok ürün indirime giriyor.

Market zincirleri arasındaki kıyasıya rekabette yaptığı kampanyalarla A101, büyük başarılar elde ediyor. Fırsat indirimleriyle her hafta vatandaşlarımız ihtiyaçlarını buradan rahatlıkla karşılamakta.

Son aylarda genel olarak elektronik ürünlerin indirimli bir şekilde raflarda yer alması vatandaşlarımızın ilgisini çekiyor. Oldukça uygun fiyattan vatandaşlarımızla buluşan bu ürünler aynı zamanda oldukça makul taksit imkanlarına da sahip.

Hangi ürünler indirime giriyor?

Kumtel’den aspiratör, Hi- level 39 uydu alıcılı full hd led tv, vestel venus V3 5570 cep telefonu, Regal 3 çekmeceli derin dondurucu, boya püskürtme makinesi, çeşitli boya ürünleri, kale oto termosu, dört tekerlekli kabin tipi sett valiz, elektrikli süpürge, dekoratif ayna, örme perde, saç kesme makinesi, ABC toz deterjan gibi ürünler indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.