Açıköğretim AÖF Bahar Dönemi Vize Sınavı Soruları ve Cevapları Açıklandı

Mayıs 22, 2017, 17:28

Açıköğretim AÖF Bahar Dönemi vize sınavı soruları ve cevapları, Anadolu Üniversitesi'nin e-kampus sayfasında yayınlandı.

AÖF vize sınavı soruları ve cevaplarının Anadolu Üniversitesi’nin resmi web sitesi uzantısı e-kampus sayfasıda paylaşılmasının ardından, öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi beklemeye başladılar. Öğrencilerin 29 Nisan ile 30 Nisan itibariyle girdikleri vize sınavlarının ardından ise gözler final sınavlarına ve yeni sınav sistemi 3 ders sınavına çevirildi.

Açıköğretim Bahar Dönemi Vize Sınavı Soruları Ve Cevapları Sonuç Sayfası

Anadolu Üniversitesi, Nisan ayının son iki günü yapılan AÖF vize sınavları dahil olmak üzere, tüm AÖF sınavları sonuçlarını e-kampus sonuç sayfasında açıklayacağını duyurdu. Yapılan açıklama ile vize sınavı soru ve cevaplarını bu sayfada yayınlayan Anadolu Üniversitesi, sınav sonuçlarının ise aynı sayfada, Mayıs ayının 2. ile 3. haftalarında açıklanacağını duyurdu. Yapılan duyuruda AÖF final sınavı ve 3 ders sınavı tarihleri de paylaşılırken, final tarihleri 3 ile 4 Haziran 2017, 3 ders sınavı tarihi ise 22 Temmuz 2017 olarak belirtildi.

Açıköğretim Bahar Dönemi vize sınavı soru ve cevap sayfasına erişim için BURAYI TIKLAYINIZ.

 

 

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.