Adını Sen Koy 163. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Çarşamba Özeti

Mayıs 2, 2017, 16:15

TRT1 ekranlarının severek takip edilen dizisi Adını Sen Koy izleyicileri tarafından oldukça beğenilen dizilerin başında yer alıyor.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü 163. bölümü ile izleyicileriyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünü izleyicileri merakla bekliyor.

Adını Sen Koy 163. Bölüm Fragman

Ömer başına gelen olayların arkasında Hilmi Yılmaz’ın olduğundan şüphelenmeye başlar. Hilmi Yılmaz hakkında araştırmalar ve planlar yapan Ömer bu konuda pek başarılı olamaz. Alev’in evine Hilmi Yılmaz’ın baskın yaptığı günde orada olmaması Ömer’in kafasında soru işaretlerinin oluşmasına sebep olur.

Alev ile Hilmi Yılmaz arasında birşeyler olduğundan şüphelenmeye başlamıştır. Ömer ikisi arasında bir işbirliği olduğundan şüphelenirken, Hilmi Yılmaz, Alev’i kaçırır. Alev’in gerçekleri ortaya çıkarmasından korkan Hilmi Yılmaz onu öldürmeyi planlamaktadır. Alev ise Hilmi Yılmaz’ın oğlu Mert’i kaybetmek istemediğinin farkındadır ve son kozunu oynayarak işbirliği teklif eder. Alev serbest kalması karşılığında bildiklerini kimseye söylemeyeceğini ve kendisini kimin kaçırdığını görmediği yönünde ifade vereceğini söyler. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

betül altınpınar Mayıs 3, 2017

Adını sen koy dizisine bayılıyoruuuuum:(