Adını Sen Koy 165. Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Cuma Özeti

Mayıs 4, 2017, 20:41

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Koy finale doğru yaklaşıyor. Dizi finaline az bir zaman kaldığı için dizi yapımcısı tarafından alınan bir karar ile fragman yayınlanmıyor.

TRT1 ekranlarının en beğenilen dizilerinden biri olan Adını Sen Koy 165. bölümüyle izleyicileri ile buluşacak. Final bölümünün sürpriz olması için dizi yapımcısı faragman yayınlanmayacağını açıkladı. İzleyicilerine şaşırtıcı bir final yapmayı düşünen Adını Sen Koy dizisinin yeni bölümlerini izleyicileri merakla bekliyor.

Adını Sen Koy Dizisinde 165. Bölüm Özet

Alev, Ömer için endişenlenmektedir ve Ömer’in eve gelmesi ile boynuna sarılır. İkilinin arasındaki yakınlaşmayı  Zehra  kıskanır. Halbuki Ömer, Alev’in yakın davranması karşılığında şaşırmış ve dosthane bir tavır sergilemiştir.  Mert ile Hilmi Yılmaz arasındaki problemler giderek çözümsüz hale gelir. Mert konaktan ayrılma kararı alır. Hilmi Yılmaz’ın kendisi ile olan sorunların altında başka şeyler olduğundan şüphelenen Mert bazı gerçekleri öğrenmek üzeredir.  Ömer artık Zehra ile konuşmayı planlar. Ömer, duygularını daha fazla saklayamaz ve Zehra’ya aşkını itiraf eder. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.