Adını Sen Koy 166. Bölüm Fragmanı 8 Mayıs Pazartesi Özeti

Mayıs 5, 2017, 17:40

Ekranların sevilen yapımlarından Adını Sen Koy'un yayınlanan 166. bölüm fragmanı ile 8 Mayıs Pazartesi ekranlara gelecek yeni bölümde, heyecan kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor.

Ekranların dikkat çeken yapımlarından Adını Sen Koy, her hafta TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Büyük ilgi gören yapımın yayınlanan son bölümünde, olaylar heyecanın zirve yapmasına neden olurken, 166. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla ise dizide ortalığın bir hayli karıştığı görünüyor.

166. Bölümünde Neler Olacak?

Başarılı yapımın son bir kaç bölümünde ortalarda görünmeyen Hilmi’nin 166. bölüm fragmanında ortaya çıkması gerilimin tırmanmasına neden oldu. Yayınlanan 166. bölüm fragmanında Alev’in Hilmi’ye muhtaç olması seyircinin aklında soru işaretlerinin oluşmasına neden olurken, 2. şok ise Leyla’dan geldi. Genç kadının teyzesine Amerika’ya gitme fikrini açmak istemesi ve Zehra’yı bu konuda bekleyen sürprizin akıbeti ise dizinin 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak 166. bölümde netlik kazanacak gibi görünüyor.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.