Ana Sayfa / MEDYA / Adını Sen Koy 199. Bölüm Fragmanı ve Özeti 19 Ekim Perşembe

Adını Sen Koy 199. Bölüm Fragmanı ve Özeti 19 Ekim Perşembe

Adını Sen Koy 199. bölümüyle izleyicisi ile karşılaşacak. Severek izlenen dizi bu hafta sürprizlerle karşınızda olacak.

Geçen hafta yayınlanan bölüm gayet sakin ve durağan geçmiştir. Ancak bu hafta işler biraz daha değişiyor. Bu hafta Adını Sen Koy izleyicilerini mutlu edecek gelişmeler oluyor. Ömer Salim’i ikna etmektedir. Salim ikna olduktan sonra Zehra’yı güzel bir sürpriz beklemektedir. 

Karakterlerimiz için bütün sorunlar ortadan kalkarak her şey yoluna girmiştir. Hiçbir sorun olmadan işler ilerlemektedir. Bu sorunsuz ortamı taçlandıracak bir gelişme olmuştur. Salim, Ömer’e ailesini getirip Zehra’yı istemesini söylemiştir. Çiftimizi mutlu bir telaş almıştır. Bu durum karşısında heycanlanan Ömer’in iki ayağı bir pabuca giriyor. 

Hazırlıklara başlayan karakterlerimiz, eğlenceli bir sahne sunuyor. Şükran Teyze Zehra’ya yardım etmektedir. Zehra ise ne giyeceğini düşünmektedir. Evi, istenme için derleyip toplamış, temizlik hazırlıklarına girişmiştir. Tatlı bir heycan kaplamıştır. Ömer için tuzlu bir kahve hazırlığı içindedir. 

Ömer’in ise kafasını kurcalayan bir şey vardır. Ailesi yanında olmadığı için Zehrayı isteyecek bir büyüğün olması gerekmektedir. Aklına Cevriye Halası gelmiştir. Zehrayı istemek için en güzel fikir Cevriye Haha’dır. Cevriye halanın bu fikre sıcak bakıp bakmayacağını bilemez. Halaya söyleyince, hala bu duruma sıcak bakar ve Ömer için Zehra’yı istemeyi kabul eder. Cevriye Hala siyah bir elbise giyer ve şık broşunu takar. Gayet hoş görünmektedir. Kızı istemeye koyulur. Tüm hazırlıklar sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır. Çok güzel bir çiçek yaptıran Ömer, kızı istemeye gider. 199. bölümü ile ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir