Ah Kalbim 19 Ekim Özeti 4. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Ekim 17, 2017, 15:03

Hint dizilerinden olan Ah Kalbim heyecan dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Ah Kalbim dizisinin merakla beklenen 4. bölüm fragmanı ise heyecanın gidererek artacağı sinyallerini veriyor.

Kanal 7’nin vazgeçilmez Hint dizileri arasına yerleşen Ah Kalbim 3 bölümü geride bırakmış durumda. Dizinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecan dolu dizgin devam etmekte. Ah Kalbim dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar nefesleri kesti. İzleyenleri bir an olsun ekran başından ayırmayan Ah Kalbim dizisinde Suresh ile Pragya’nın nişanları artık yapılmıştır. Suresh bu nişansan çok memnun değildir çünkü o Bülbül ile nişanlanmayı istmektedir. Bu durumdan sıkılan Suresh arkadaşlarına ne yapması gerektiği konusunda danışır ve doğruları söylemesi gerektiğini anlayınca Suresh yola koyulur. Yolda düğün salonunu gören Suresh nişsanlandığı anı aklına getirir ve korkar. Bülbül ise yeni partonu Purab ile bir iş gezisine gitmiştir. Otelde sabahlamaları gerekir ve otelde sadece bir orda kalmıştır. Bülbül bunu patronun bir oyunu olduğu düşünür ve anahtarı aldığı gibi odaya çıkar. Odaya girinci Bülbül büyük bir şok yaşar çünkü oda müthiş bir şekilde süslenmiştir. Bu duruma çok sinirlene Bülbül Purab’ın amacına ulaşamayacağını söyle. 

Pragya Suresh’in günlüğünü bulup onu okumaya başlar. Okudukları karşısında şok geçiren Pragya Suresh’in Bülbül’e aşık olduğunu öğrenir. Suresh gerçekleri anlatma kararı almıştır ve Pragya ile duygusal bir konuşma yapar. Pragya Sureshe neden benimle nişanlandı, beni mutlu etmek için neden çaba harcadın diyerek bağırmaya başlar. Suresh’in özür dilemekten başka çaresi kalmamıştır. Suresh ile Pragya üniversiteye gittiklerinde tüm arkadaşları nişanlandıkları için onları tebrik etmeye başlar. Pragya kütüphanede ders çalışırken Abhi’nin konuşmasına şahit olur. Aşka inanmadığını, aşk denen bir şeyin olmadığını söylerken hayranlarına çok farklı konuşması Pragya’yı sinirlendirir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.