Ahmet Hakan ve Cem Küçük Laf Dalaşına Girdi Kim Ne Söyledi?

Nisan 18, 2017, 11:25

Gazeteci Ahmet Hakan'ın canlı yayındaki Cem Küçük konuşmasının ardından Küçük'ten yanıt geldi. Twitter'dan yanıt veren Küçük ve Hakan arasındaki laf dalaşında kim ne söyledi?

16 Nisan’da ülke genelinde gerçekleştirilen referandum sonrasında çeşitli tartışmalar gündeme geldi. Bunlardan en hızlı büyüyeni ise Cem Küçük ile Ahmet Hakan arasında gerçekleşti.

Cem Küçük’ün Twitter hesabından yazdığı “Evet kazandı ama savaşa hazır olun” tweetine sert eleştiriler yapan Ahmet Hakan’ın üstü kapalı olarak Küçük’ün tutuklanması gerektiğini vurgulaması tartışmayı alevlendirdi. Hakan’ın konuşmasına tepki gösteren Küçük, Twitter hesabından ver yansın etti!

NELER YAZDI NELER

Twitter hesabını makineli tüfek gibi Ahmet Hakan’a doğrultan Cem Küçük’ün ağır sözleri gündeme oturdu. Hakan için “Sen bana savaş açtın, bakalım kim kimi bitirecek”, “Ahmet Hakan radikal sol terör örgütüyle aran çok iyi”, “Senin tek arzun teröristler tarafından benim yok edilmem” gibi sözler sarfeden Küçük’e ise Ahmet Hakan’dan henüz bir yanıt gelmedi.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.