Ana Sayfa / GÜNDEM / Antalya’da Jandarma’ya hain saldırı

Antalya’da Jandarma’ya hain saldırı

Antalya’da Jandarma’ya hain saldırı yapıldı. Son gelen bilgilere göre akşam saatlerinde görevlerini yapan Jandarma ekiplerine dağlık bölgeden silah ile saldırdılar. Dağ deyince aklımıza direkt olarak PKK geldiğini söylemek gerekiyor ama bu saldırının arkasında çok daha değişik bir örgüt veya topluluk olabilir. Ola yerinde incelemeler başlatıldı ve kaçan saldırganların arkasından ekipler arama çalışmaları başlattılar.

Silahlı saldırıda yaralanan bir görevli jandarma eri hastaneye kaldırdı. Durumu hakkında henüz bir bilgi verilmedi ama sosyal medyadaki kulislere göre ciddi bir durumunun olmadığı gözleniyor. PKK ve diğer terör örgütlerinin emniyet güçlerine saldırması onların taktik değiştirdiğini söylüyor. Leş kokan PKK ve onun destekçileri batıyı burada görmeden göremiyoruz.

ANTALYA’DA JANDARMA’YA ATEŞ AÇIP KAÇTILAR

PKK’nın Suriye uzantılarında Alman yapımı tank savar bulmak bizi şaşırtmıyor. Ülkemiz topraklarında Amerikan yapımı keskin nişancı tüfekleri bulmak bizi şaşırtmıyor ama toplu katliamlar bizi çok şaşırtıyor. İnsanlıktan nasibini almamış ve böyle hain planlar yapıp bu planları terör örgütlerine uygulatan dış güçlere sesleniyoruz. İster Antalya’da Jandarmaya’ya hain saldırı olsun ister başka bir olay biz sizin fişinizi çekeceğiz. Türkiye olarak terörü dünyada bitireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir