AÖF Sınav Giriş Yeri Öğrenme – Sınav Giriş Belgesi Çıkartma Sınava Nerede Gireceğim

Haziran 2, 2017, 15:48

Açıköğretim Fakültesi vize sınavının ilk oturumu 29 Nisan 2017 tarihinde saat 09:30 da yapılacak. Sınava katılacak adayların sınav giriş yerlerini öğrenebilmeleri için sınav belgeleri erişime açıldı.

Açıköğretim Fakültesi vize sınavlarının tarihleri açıklandı. 29 ve 30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan vize sınavlarına katılacak adayların sınav giriş belgeleri erişime açıldı.

AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgulama

Referandum nedeniyle ertelenen Açıköğretim Fakültesi vize sınavlarının tarihleri belli oldu. 29 ve 30 Nisan 2017 saat 09:30 da gerçekleştirilecek olan Açıköğretim Fakültesi vize sınavlarına katılacak olan adayların sınav yerleri resmi intenet sayfasından duyuruldu. Sınava girecek olan adaylar sınav giriş belgelerini Anadolu Üniversitesi’nin resmi intenet sitesinden öğrenebilecekler.

Bu yıl ilk defa uygulanan açık uçlu soru yöntemi, Açıköğretim Fakültesi sınavlarında da uygulanacak. Sosyoloji, Tarih, Felsefe ve Türk Dili ve Edebiyatı sınavlarında birer tane sorulacak olan açık uçlu soru yöntemiyle adaylar ilk defa bu yıl karşılacak.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.