Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Apple 2017 yılında herkesi ters köşe yapabilir

Apple 2017 yılında herkesi ters köşe yapabilir

Apple 2017 yılında herkesi ters köşe yapabilir diyoruz çünkü yeni yıl ile birlikte gelmesi muhtemel ürünler arasında İphone 7S ve aynı zamanda akıllı saatler bulunuyor. Bunun haricinde Apple’ın elektrikli araba anlamında oldukça yüksek çalışmalara sahip olduğu haberleri her zaman ortaya çıkıyor. Son zamanlarda gündem de olmasa da biz onların elektrikli arabalar ve bataryalar konusu üzerinde çalıştıklarını biliyoruz. Batarya konusu hal olursa muhtemelen akıllı telefonlarda çok iyi bir şarj sistemine sahip olacaklardır.

Bunun yanında yeni bilgisayarların geçtiğimiz 2016 yılında tanıtan ünlü teknoloji firmasının bu sene taşınma işlemleri ile ilgileneceğini düşünüyoruz. Apple’ın yeni binasında hazırlıklar bitiyor ve bir uzay gemisini andıran yeni kampüs binasında son teknoloji kullanılıyor. Tim Cook ve ekibi oraya geçmek için gün sayıyor. Hatta Tim Cook’un çok fazla heyecanlı olduğunu tahmin ediyoruz.

TİM COOK YENİ KAMPÜS BİNASI İÇİN ÇOK HEYECANLI

Bu sene İphone 7S ile birlikte ortaya çıkması muhtemel özelliklerde yeni teknolojilerin olması gibi detaylarda ortaya çıkıyor. Eğer sizde yeni telefon almayı düşünüyorsanız 7S’i bekleyin çünkü donanım olarak üstün özelliklere sahip olması ve aynı zamanda piyasanın şuanda ki gibi en güçlü telefonu olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir