Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Apple yeni binası için hazırlıklara başladı

Apple yeni binası için hazırlıklara başladı

Apple yeni binası için hazırlıklara başladı ve bu anlamda oldukça büyük çalışmalara imza attığını söylemek gerekiyor. Konu ile ilgili olarak merak edilenleri anlatacağımız bu haberimizde ayrıca sizlere çok daha yeni bilgiler vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Gündemi hareketlendiren bir iddia var ve bu iddiaya göre Apple yeni binasında kendi elektriğini kendisi üretecek.

Böyle bir şey olursa Apple çok daha fazla kar edebilir. Binlerce çalışanın olduğu ana kampüste bu tür bir hareket çok işe yarayacaktır. Üstelik sadece çalışanların maaşları değil dolaplardan bilgisayarlara, sunuculardan değişik elektrik aletlerine kadar her şeyin elektriği üretilirse gerçekten büyük kar edilebilir. Güneş enerjisi gibi bedava bir şey varken elektriğe para vermek gerçekten bizleri çok üzüyor ama maalesef bazı alanlarda oldukça kısıtlanıyoruz.

apple-yeni-binasi-icin-hazirliklara-basladi-habeir

Apple’ın yeni binasına yapılan bazı tür videoların gelmesi de muhtemeldir diye düşünüyoruz. Apple’ın gizli araba projesi ve diğer projeler için de bu binada hazırlık yapılacağı söyleniyor. Detayların ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacağını sizlere söylemek istiyoruz. Konu ile ilgili olarak yorumlarınızı sizde hemen aşağıdan yapabilirsiniz diye düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir