Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Apple’ın dokunmatik teknolojisi pil ömrünü kısaltıyor

Apple’ın dokunmatik teknolojisi pil ömrünü kısaltıyor

Apple’ın dokunmatik teknolojisi pil ömrünü kısaltıyor diyoruz çünkü bu alanda oldukça büyük şikayetler ortaya çıkmaya başladı. Yabancı içerikli teknoloji sitelerinde bu durumda oldukça fazla haber biliniyor. Sizinde bildiğiniz üzere Apple son etkinliğinde yeni Macbook tanıttı ve bu bilgisayar tam anlamıyla muhteşem bir rekora imza attı. Eğer sizde bu tarz bir detayı merak ediyorsanız kesinlikle söylediğimiz her şeyi sonuna kadar okuyabilirsiniz. Bu tarz bir haberi okumak için de Haber Kaya ile muhteşem bir keyif alabilirsiniz.

Apple’ın son bilgisayarlarını satın alanlar pil ömrünün kısa olmasından oldukça fazla şikayetçi olmaya başladılar. Eğer sizde yeni bir Macbook aldıysanız bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Hemen bir teknik servise giderek konu ile ilgili olarak bir arıza tespiti yaptırın çünkü ilerleyen zamanlarda veya garanti bittiğinde oldukça değişik sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu anlamda merak edilen birçok şeyi sizlere söylemek için elimizden geleni yapıyor ve bu alanda oldukça büyük şeyleri ele almak için muhteşem dakikalar geçiriyoruz diyebiliriz.

applein-dokunmatik-teknolojisi-pil-omrunu-kisaltiyor-haberi

Apple’ın oldukça fazla konuşulan bu sorunu imalat hatası mı yoksa bazı kullanıcıların sorumsuz davranışları yüzünden mi bu tür hata alıyorlar. Veya kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde yazılımsal olarak bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Bu anlamda bizde ilerleyen zamanlarda Apple’ın konu ile ilgili olarak bir açıklama yapacağını düşünüyoruz. Açıklama yapıldığında burada sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir