Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Apple’ın yeni kampüsü görücüye çıkacak

Apple’ın yeni kampüsü görücüye çıkacak

Apple’ın yeni kampüsü görücüye çıkacak çünkü artık efsane projede sonlara doğru gelindi. Kulislere göre kendi enerjisini kendi üretecek olan kampüsün ayrıca mimari yapısı da en çok konuşulan şeyler arasında yer alıyor. Bu anlamda ortaya çıkan birçok detay var aslında diyebiliriz. Bu anlamda ortaya çıkan birçok detayı da sizlere aktarmak gerekiyor. Tim Cook bir an önce bütün ekibi alarak yeni binaya geçmeyi ve burada herkesi motivasyona sokup yeni projelere atılmak istiyor. Özellikle elektrikli araba konusunda ilerlediğini düşündüğümüz Apple’ın son zamanlarda üstünde durduğu teknolojilerden birisi akıllı telefon olacaktır.

APPLE YENİ KAMPÜSÜNE GEÇMEK İÇİN SABIRSIZLANIYOR

Yeni modellerinde tasarım değiştirmesi gereken Apple’ın İphone satışlarının oldukça hatırı sayılır bir şekilde düştüğünü söylemek istiyoruz. Yeni kampüste her şeyin bir bölümü olacak ve aynı zamanda ortaya çıkacak olan bilgileri de çok detaylı bir şekilde değerlendirmek gerektiğini de söylemek gerekiyor. Konu ile ilgili olarak birçok alanda ortaya çıkan telefon dedikodularının gerçek olabileceğini söylemek gerekiyor. Yani Apple ilerleyen zamanlarda sektör değiştirebilir ama elbette bu duruma kesin bir nokta koymak çok yanlış bir hareket olur.

MERAK EDİLEN TASARIM ORTAYA ÇIKIYOR

Apple’ın merak ettiği tasarım ortaya çıkmaya başladığı gibi aynı zamanda yuvarlak tasarımın ne anlama geldiği de milyonlarca insan tarafından merak ediliyor. Bu anlamda en çok merak edilen detaylardan birisi tasarım oldu. Apple açılışta tasarım ile ilgili olarak detaylı bir bilgi verecektir diye tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir