Anasayfa / Gündem / Arıza dizisindeki Nihan karakteri kimdir?

Arıza dizisindeki Nihan karakteri kimdir?

Bu haberimizde Arıza dizisindeki Nihan kimdir? Dizideki rolü hakkında bilgiler? Gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun oldu? Boyu ve kilosu nedir? Daha önce hangi dizilere katıldı? Erkek arkadaşı var mı? Merak ettiğiniz soruların cevaplarını resmi Instagram sayfası nedir? Bu soruları cevaplandıracağız

Pazar günü saat 20.00’de Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Arıza dizisi, birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Hem dizinin konusu hem de oyuncular seyirciler arasında merak konusu oldu. Dizinin en ilginç karakterlerinden biri Nihan oldu. Nihan karakteri dizinin bir bölümünde yer alsa da pek çok kişi merak etti. Arıza dizisinden Nihan karakteri dizide Ali Rıza’nın kız kardeşi olarak yer almıştır. Dizide Ferit ile düğün gününde Nihan’a Burak’ın silahından bir kurşun isabet eder ve Nihan, gelinliğiyle birlikte kanlar içinde yere düşerek orada ölür. Şimdi Arıza dizisinde Nihan karakterine hayat veren oyuncu Sıla Gözüm ile tanışalım.

Sıla Gözüm Kimdir?

Güzel oyuncu Sıla Gözüm, ekranların yeni yüzlerinden biri. İlk performans deneyimi “Arıza” dizisi oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun oldu. Ph7 Entertainment’ın oyuncularından biridir. Ekranda çok yeni olduğu için oyuncu hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz, oyuncu hakkında detaylı bilgiye sahip olursak sizlerle paylaşacağız.

Sıla Gözüm’ün Sevgilisi Var Mı?

Daha önce hiç magazinlerin kamerasına takılmamış olan Sıla Gözüm, sektörde çok yeni olduğu ve pek tanınmadığı için erkek arkadaşı olup olmadığı konusunda hiçbir bilgimiz yok. Güzel oyuncu yeni bir ilişkiye başlarsa bunu sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Arıza Dizisi Nihan – Sıla Gözüm İnstagram Hesabı

Sıla Gözüm, resmi Instagram sayfasını aktif olarak kullanmaktadır. Resmi Instagram sayfasındaki yaklaşık 23 gönderi ve 1.677 takipçisiyle Sıla Gözüm’ün popülaritesi her geçen gün artıyor ve takipçi sayısı hızla artıyor. Güzel oyuncuyu farklı projelere katılarak daha ünlü hale getirmeyi umuyor ve takipçi sayısının hızla arttığını görmek istiyoruz. Sıla Gözüm resmi instagram sayfası kullanıcı adı: @silagozum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir