Anasayfa / Gündem / Arıza dizisini nasıl buldunuz? İzleyici görüşleri

Arıza dizisini nasıl buldunuz? İzleyici görüşleri

Show TV’de ekran serüvenine başlayan Arıza dizisini izleyen birçok kişi sosyal mecralarda görüşlerini bildiriyor. Arıza dizisi ile ilgili izleyici görüşlerini içeriğimizde derledik.

Arıza dizisi, ilk bölümüyle 13 Eylül Pazar akşamı Show TV’de ekranlara geldi. Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı dizi, sezona iddialı bir giriş yaptı. Kadrosuyla dikkat çeken dizisinin ilk bölümünü izleyen izleyiciler sosyal mecralarda diziyi değerlendiriyor.

Arıza dizisi izleyici görüşleri

Arıza dizisinin ilk bölümünde Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Ali Rıza karakteri ön planda idi. İzleyiciler dizinin çekildiği yeri ve çalan şarkıları çok beğendiklerini dile getirdiler. Ancak senaryoda bazı aksaklıklar olduğu ve aksiyonlu bir dizi beklerken bölümün çok yavaş ilerlediğini savunanlar da mevcut.

Tavsiye :  Adalet Bakanlığı CTE Genel Müdürlüğü'nden Fiili Hizmet Zammı Gerçekleştirilecek

Arıza ile aynı gün yayınlanan MasterChef, Tövbeler Olsun, Çok Güzel Hareketler Bunlar gibi yapımların olması nedeniyle Arıza dizisinin rakiplerine karşı zorlu bir mücadele vereceğini gösteriyor. 14 Eylül günü açıklanacak reyting sonuçları ile dizinin akıbeti belli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir