Ana Sayfa / MEDYA / Aşk ve Mavi İsmet İntihar mı etti? Öldü mü? Uğur Uzunel Diziden ayrılıyor mu?

Aşk ve Mavi İsmet İntihar mı etti? Öldü mü? Uğur Uzunel Diziden ayrılıyor mu?

Ekranların sevilen dizisi Aşk Ve Mavi, her Cuma akşamı saat 20:00’de, Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Heyecanın son sürat devam eden dizide, olaylar bitmek tükenmek bilmezken, dizi yayınlanan son bölümü ile seyircisini adeta ekranlara kilitledi. Aşk ve Mavi’nin yayınlanan son bölümünde İsmet ve Pembe’nin evliliği herkesi şaşkına çevirirken, İsmet’in bölüm sonunda intihara kalkışması heyecanın zirve yapmasına neden oldu.

Aşk Ve Mavi İsmet İntihar Mı Etti?

Aşk ve Mavi’nin yayınlanan 23. bölümünün sonunda İsmet’in ailesi ile yaşadığı problem sonrası intihara kalkışması seyirciyi şoke etti. Annesi Refika Hanım’ın Pembe’yi kabul etmemesi üzerine, baskılara dayanamayan İsmet intihar ederek, karaktere can veren Uğur Uzunel’in dizideki akıbetinin sorgulanmasına neden oldu.

Uğur Uzunel Diziden Ayrılıyor Mu?

Aşk ve Mavi’de İsmet karakterine can veren Uğur Uzunel’in diziden ayrılacağına dair henüz yetkililerden bir açıklama gelmiş değil. Ünlü oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacağına dair en net yanıt ise 21 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan 24. bölüm olacak gibi görünüyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir