Anasayfa / Gündem / ATV’de yayınlanacak olan Son Yaz dizisi nerede çekiliyor?

ATV’de yayınlanacak olan Son Yaz dizisi nerede çekiliyor?

ATV’de yayınlanacak olan Son Yaz dizisinin çekimlerinin başlaması ile birlikte izleyiciler dizinin nerede çekildiğini de araştırmaya başladılar. Dizinin yönetim ekibi oldukça kalabalık olduğu gibi oyuncu kadrosu da bir o kadar deneyimli…

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacağı ifade edilen Son Yaz dizisi hakkında ayrıntılar araştırılmaya devam ediyor. Son olarak izleyiciler dizinin nerede çekildiğini merak etmeye başladılar. O3 Medya tarafından ortaya konan ve Burak Arlıer tarafından yönetmenliği gerçekleştirilen dizinin senaryosu ise Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç tarafından yazılıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerinde toplayan dizide Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ahu Türkpençe, Emre Karayel ve Ali Atay gibi önemli isimler yer alıyor.

Tavsiye :  Masumlar Apartmanı ilk bölüm reytingleri nasıl? İzleyici yorumları!

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Elde edilen bilgilere göre Son Yaz dizisi İzmir’in Urla ilçesinde çekiliyor. İzmir’in en çok sevilen ve en sakin ilçelerinden biri olan Urla’da oldukça güzel görüntüler ortaya çıkıyor. Dizide genellikle bahçeli evlerin ve sahilin kullanıldığı öne sürülüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir