AUZEF Bahar Dönemi Ara Dönem Vize Sınav Sonuçları Açıklandı | Sorgulama Sayfası

Haziran 2, 2017, 17:13

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi 2. dönem ara sınavları için meraklı bekleyiş sona erdi. Binlerce öğrencinin girdiği sınavların sonuçları açıklandı ve sorgulama ekranı aktif hale geldi.

Üniversite eğitimini örgün eğitim aracılığı ile gerçekleştiremeyenler için çeşitli altenatifler bulunmaktadır. Bunlardan birisi açık öğretim ile kendi şehrinden sınavlara girmeyi içeren AÖ programı, diğeri ise intenet üzerinden gerçekleştirilen dersleriyle uzaktan eğitimdir. Ülkemizde bu iki eğitim sistemini de uygulayan İstanbul Üniversitesi, 2017 yılı bahar dönemi vize sınavlarını gerçekleştirdi. Binlerce öğrencinin girdiği sınavın sonuçları ise resmi olarak ilan edildi. Uzun süredir beklenen sonuçlar online olarak sorgulama ekranı aracılığıyla paylaşıldı.

2017 AUZEF BAHAR DÖNEMİ SINAV SONUÇLARI

Sınava 8-9 Nisan tarihlerinde 2 oturum şeklinde giren öğrenciler sonuçlar için meraklı bir bekleyiş içerisindeydiler. İstanbul Üniversitesi AUZEF’in resmi web sitesinden yapılan ilanla birlikte bugün sınav sonuçları açıklandı. Öğrenciler giriş bilgileri ile sistemden vize puanlarını öğrenebilirler.

Auzef – İstanbul Üniversitesi

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.