Anasayfa / Gündem / Başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz yeteneğiyle herkesi şaşırttı

Başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz yeteneğiyle herkesi şaşırttı

Ekranların yeni dizilerinden On Parmağında On Marifet: Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Aytaç Şaşmaz’ın yeteneği herkesi şaşırttı.

Ekranların en yeni dizileri arasında yer alan ve kısa sürede milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izlenen dizilerden biri olmayı başaran On Parmağında On Marifet: Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Aytaç Şaşmaz’ın yeteneği herkesi şaşırttı. Başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz, dizide Cemre Baysel ile başrolü paylaşmaktadır. Oldukça yakışıklı olan ve başarılı bir performans ortaya koyan Aytaç Şaşmaz, resmi Instagram hesabı üzerinden hayranlarının bilmediği bir yeteneğini daha paylaşarak olay yarattı.

Aytaç Şaşmaz Yeteneğiyle Şaşırttı

Yaz aylarında büyük dizilerinde tatile girmesi nedeniyle izleyicilerin en çok tercih ettiği diziler yaz dizileri olmaktadır. On Parmağında On Marifet: Baht Oyunu de yaz dizilerinin başında geliyor. Dizide Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz başrolü paylaşıyor. Şimdiye kadar büyük bir hayran kitlesine ulaşan On Parmağında On Marifet: Baht Oyunu dizisinin ilerleyen dönemlerde daha çok izleneceği düşünülüyor. Şimdiden başrol oyuncuları arasında aşk dedikoduları başladı.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel Aşk mı Yaşıyor?

Dizinin sevilen oyuncularından Cemre Baysel, oldukça genç olmasına rağmen başarılı bir performans ortaya koymaktadır. İlerleyen dönemlerde daha büyük projelere imza atacağı düşünülüyor. Ayrıca dizideki partneri Aytaç Şaşmaz ile birbirlerine çok yakıştırılmaktadır. Şu an için aralarında bir aşk olup olmadığı bilinmiyor. Eğer aralarında bir elektrik varsa iyi bir çift olacaklarını düşünüyoruz.

Aytaç Şaşmaz’ın Şarkısı Bulundu

Oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz, oyunculuğunun yanında müzikle de ilgilenmektedir. Kendisi şarkı söylemeyi çok sevmektedir. Daha önce bir şarkı çıkartmıştır. Böylelikle bir yeteneğini de öğrenmiş olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir