Ana Sayfa / GÜNDEM / Belediyelerin karla mücadele ekipleri hazır bekliyor

Belediyelerin karla mücadele ekipleri hazır bekliyor

Belediyelerin karla mücadele ekipleri hazır bekliyor ve biz de bunları görünce kendimizi oldukça güvende hissediyoruz. İstanbul’un neredeyse her semtinde artık kar ekipleri hazır bekliyor ve kar yağışı başladığı an bütün yolları tuzlayarak buzlanmasını engelliyorlar. Sonuç olarak yollar temiz ve daha güvenli oluyor. Hem özel arabalar hem de toplu taşıma araçları tam anlamıyla çok daha rahat hareket ediyorlar.

Bunun haricinde birçok yerde yine karla mücadele ekipleri bekliyorlar. Ambulanslarda her türlü acil durumlar için bazı noktalarda hazır olarak bekliyor. İstanbul’un Cuma günleri sürekli olarak trafik olur. Bu sebeple olumsuz hava şartlarından dolayı oluşan rahatsızlıkları da gidermek için telefonda da yardım için birçok kuruluşun müşteri hizmetleri hazır olarak bekliyor.

İstanbul tam anlamıyla kışı hazır bir şekilde bekliyor. Yılbaşına kadar kar yağışının kendisini göstermesi ve aynı zamanda büyük oranda yağmurun yağması bekleniyor. Sürücüler arabalarına kış lastiği takarak hareket etmeye devam ediyorlar. Bu anlamda birçok kişinin de merak ettiği her türlü detay cevaplanmış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir