Beni Affet 1120. Bölüm Fragmanı Tüyoları 10 Mayıs Çarşamba Özeti

Mayıs 9, 2017, 18:26

10 Mayıs Çarşamba akşamı izleyenlerin karşısına yeni bölümü çıkacak olan Beni Affet heyecanlandırdı. 1180. bölümde Yaman ve Feride ilişkisine taş atan Cüneyt hakkında gelişmeler yaşanacak.

Star TV ekranlarının bir bölümünde bir an olsun entrika ve ihtirasın durulmadığı yerli dizi Beni Affet, 1180. bölümü ile ekranlara gelecek. 10 Mayıs akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde yine eşsiz dakikalar yaşanacak. Cüneyt’in Feride’yi yeniden elde etmek için yapacağı planlar akılları alacak. Melis ise ona karşı koyamayınca Yaman bu durumu çözmek üzere harekete geçirecek.

İŞTE YENİ BÖLÜM TÜYOLARI

Feride’nin onunla beraber olmasını çok istediğini o evlendikten sonra dizlerine kapanarak söyleyen Cüneyt deli gibi aşıktır. Öyle ki hırsından gözü dönmüştür. Şimdiyse ondan uzakta kalmamak için kız kardeşi Melis ile evlenecektir. Melis’e aşık olmadığını defalarca dile getiren Cüneyt yine de bu adımı atacaktır. Babası Ahmet ise ou destekleyecek evlenmesi için motive edecektir. Olayların farkında olan Yaman ise fazla gecikmeden harekete geçecektir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.