Beni Affet 1166. Bölüm Fragmanı 20 Nisan Perşembe Özeti Gülüm ve Murtaza evlenecek mi

Nisan 19, 2017, 19:38

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 1166. bölümü ile 20 Nisan'da yeni serüvenlerle ekranlarda yerini alıyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide neler yaşanacak merak konusu oldu.

Star TV’nin en uzun soluklu dizi yapımlarından olan Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. 1100’lü bölümlerini deviren ve haftaiçi hergün ekranlara gelerek izleyenleri büyüleyen dizide yine bir çok gelişme yaşanacak. Entrika, aşk ve ihtirasın bir an olsun durmak bilmediği dizinin 20 Nisan’da yayınlanacak olan 1166. bölümünün fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin sıkı takipçilerini heyecanlandıran sahnelerin yer aldığı fragmana bakarak yeni bölümde neler yaşanacağının da ipuçlarını almış olduk.

FERİDE, YAMAN İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDİYOR

Yaman’ı iyileştirmek için evine getiren Feride, Banu’yu sorumlu tuttuğu herşeyden dolayı yargılamaya kesin karar vermiştir. Melis, abisinin durumunu biliyordur ve eve gittiğinde suratına inen bir tokat ona dünyanın kaç bucak olduğunu gösterecektir. Firdevs, Zühre ile beraber para kazanmaya kararlıdır ve ikilinin başına komik olaylar gelecektir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.