Beni Affet 1175. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Çarşamba Özeti

Mayıs 2, 2017, 16:33

3 Mayıs Çarşamba Beni affet 1175. bölümü ile yine evinize konuk oluyor. Yeni bölümü ile Çarşamba günü aynı saatte başlayacak olan dizi Beni Affet' i asla kaçırmayın.

Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği Beni Affet dizisi 3 Mayıs Çarşamba dopdolu bölümüyle ekranlarda olacak. Yıllardır devam eden ve çok sevilen dizi bu hafta yine izlenme rekorlarına imza atıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin bu bölümünde yaşanan bazı gelişmeleri;

 Feride ve Yaman’ın Romantik Balayı

1175. bölümünde Feride ve yaman’ın balayı görüntüleri devam ediyor. Mutlu olmak için yollarını birleştiren çift gözlerden uzak mutlu dakikaları birebir yaşıyorlar. Melis’in yanlarına gelmesi tüm büyüyü bozsa da mutlu olmak için yemin eden ikili balayına devam ederler. 

 Mümtaz ise Ateş’in peşine çoktan düşmüştür. Ateş ve Gülüm evlilik planlarını uygulmaka için harekete geçer. Bu arada Bahar’a yapılanalrdan sonra kendini suçlayan Gülüm, herkesten gizlediği bir şeyi yapmak ister. Bahar ise tutulduğu yerden kaçmak ister.  Bunu başarmak için hamlede bulunur. Bunu tam başaracakken yeni bir gelişme herşeyi bitirir.  

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.