Beren Saat Çağan Irmak’ın Dizisini Reddetti!

Nisan 18, 2017, 19:35

Türk sinema ve televizyon tarihinin en başarılı oyuncularından Beren Saat'in reddettiği yeni dizi gündeme oturdu. Çağan Irmak'ın dizisini reddeden oyuncu herkesi şaşırttı.

Yıllar boyunca Türk televizyonlarında başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile dikkat çeken Beren Saat kariyerinde yükselmeye devam ediyor. Aşk-ı Memnu ve Fatmagül’ün Suçu Ne gibi başarılı yapımlarda yakından izlediğimiz Saat, sinema alanında da büyük başarı elde etmişti. Şimdilerde ise Tren isimli beyazperde yapımında İlker Kaleli ile başrolü paylaşacak olan Beren Saat’in Çağan Irmak dizisini reddettiği bilgisi paylaşıldı.

GÜLİZAR DİZİSİNE BEREN’DEN RED!

Türk sinema dünyasının başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak’ın nadiren de olsa gerçekleştirdiği dizi projeleri bilinmektedir. Gülizar adlı dizisi için O3 Meyda işbirliğinde kolları sıvayan Irmak, Beren Saat’i dizinin kadrosuna dahil etmek istedi. Ancak Beren Saat’ten bu teklife red geldi.

Yapım şirketi ise fiyat konusunda artışa giderek Saat’in dizide yer alması için yeni bir teklif sunmaya hazırlandığını beyan etti.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.