Beşiktaş Altyapı Seçmeleri Ne Zaman Yapılacak? 2017 Yılı Tarihleri

Nisan 18, 2017, 01:50

Futbol tutkunları için bir Süper Lig takımında oynamak büyük bir hayaldir. Beşiktaş'ın altyapı seçmelerinin ne zaman gerçekleştirileceği ise bu nedenle büyük merak uyandırmaktadır.

Bir sporcu olarak futbol ile yakından ilgilenen ve bu alanda kariyer yapmak isteyen herkes için başarılı bir futbol takımının altyapısında yer almak önemlidir. Hem güçlü bir futbol eğitim kadrosu ile çalışmak hem de o motivasyona sahip olmak adına altyapısına girilecek olan takım kritiktir.

Ülkemizdeki futbol takımları arasından Beşiktaş’ın altyapısında yer almak ise hem takımın taraftarı olan gençler hem de futbol hayali olanlar için büyük bir şeydir. Türkiye’nin neredeyse her ilinde futbol okulları bulunan takımın 2016-2017 sezonu altyapı seçmelerinin tarihleri belli oldu.

SEÇMELERİN TARİHİ MERAK EDİLDİ

Kurum tarafından her sene gerçekleştirilen altyapı oyuncusu seçmeleri bu sene de gerçekleştirilecek. 2000-2007 yılları arasında doğmuş futbol kabiliyeti olan oyuncuların seçileceği seçmelerin haziran ayında yapılacağı tahmin edilmekte fakat tarihleri kesin olarak paylaşılmamaktadır. Ancak ayrıntılı bilgi almak için 0216 611 16 82 ve 0212 261 61 69 numaralarından iletişime geçerek merak edilen tüm detayları öğrenebilirsiniz.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.