Ana Sayfa / GÜNDEM / Beşiktaş’ta yıldızlar sahada gösteri yaptı

Beşiktaş’ta yıldızlar sahada gösteri yaptı

Beşiktaş’ta yıldızlar sahada gösteri yaptı ve bu maç gerçekten izlenme rekorları kırdı. Sayın Cumhurbaşkanı ve şehit ailelerin katılımıyla birlikte şehitler için düzenlenen maçta Türk yıldızlar ve yabancı yıldızlar bir araya geldi. Bu maçın hemen akabinde ise teröristlere destek veren ülkelere tam anlamıyla destek vermiş olduk. Türkiye olarak biz bir birliğiz ve gerçekten maç sırasında tüyleri diken diken eden şeyler oldu. Örnek vermek gerekirse Türkiye’nin kazandığı penaltı sonrasında gol sevincini rakip ile beraber yaşadık. Bütün oyuncular saha kenarına gelerek taraftara karşı asker selamı verdiler.

Polis ve askerimiz bizim her şeyimiz, onlar olmasa sınırlarımızı koruyanlar olmazdı. Bizi koruyan olmazdı. Şehit olan onca asker ve polise saygı için böyle bir maç gerçekten efsane bir şey oldu. Bunun akabinde ortaya çıkan birçok avantaj için de ortaya çıkan birçok durum söz konusu oldu. Maçı Türkiye kazandı ama bütün oyunculara teşekkür ediyoruz. Bizleri kırmayıp yeşil sahaya ayak basan oyuncular arasında yabancı takım gerçekten bizi duygulandırdı. Onlarda şehitlere destek olmak için sahaya çıktılar ve asker selamında durdular.

Yerli ve yabancı yıldızların bir araya geldiği maçta biletlerin hepsi satıldı. Şehitlere destek olmak için herkes bilet aldı ve banka hesaplarına yardım sever insanlar tarafından şehit ailelerine destek olmak amacıyla paralar gönderilmeye başlandı. Daha çok detaylar gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir